אלון קמאי, בן 37 מונה לתפקיד מנהל פיתוח עסקי - ספקי תקשורת בחברת אואזיס טכנולוגיות תקשורת

 מינויו של אלון הינו אבן דרך במימוש חזון ואסטרטגיה של חברת אואזיס טכנולוגיות תקשורת שחרתה על דגלה מיקוד לקוחות ושירותים עבור ספקי התקשורת.  במסגרת תפקידו יפתח, יוביל וינהל אלון את פעילות אואזיס כמול שוק היעד עם שימור והוספת תחומי פעילות ייחודיים לחברת אואזיס, הכולל ידע, מוצרים ופתרונות ממוקדים לתחום זה.

 

קמאי, החל את דרכו לאחר סיום לימודי תעשיה וניהול וניתוח מערכות מידע בתפקדי תפעול וניהול IT. ב- 10 השנים האחרונות עסק אלון בתחומי המכירות השונים וב- 6 השנים האחרונות במיקוד כמול ספקי השרות והטלקום. לפני הצטרפותו לחברת אואזיס שימש כמנכ"ל חברת הטלקום 10Levels וקודם לכן שימש כמנהל מחלקה בחברת Netcom ובתפקידים מקצועיים בתחומי התקשורת והטלקום.

 

אודות אואזיס טכנולוגיות תקשורת

אואזיס טכנולוגיות תקשורת הינה בעלת ניסיון רב באפיון, תכנון וניהול אינטגרציה של מערכות מורכבות בסביבה של מפעילי תקשורת וחברות גדולות, הידועות בדרישותיהם הגבוהות ובלחץ התקציב המתמיד שבו הן פועלות.

 

לחברה מהנדסים וטכנאים ברמות ידע החל מ - Hands on דרך הנדסת נטוורק וסיסטם ועד הרמות הניהוליות והתפעוליות של ספקי תקשורת, כל זאת כמובן עם מיקוד בצרכים ה עסקים של לקוחותיה.

 

החברה פועלת בארץ ובעולם בתחומי הניהול, התכנון וההקמה של  מערכות תקשורת גדולות ומורכבות במגוון תחומים: תקשורת נתונים, קול, וידאו אבטחת מידע, ומערכות בקרה.

החברה מייצגת יצרנים מהמובלים בעולם: Cisco, Juniper , F5, Mirapoint, Allot, PeerApp, ועוד.