כחודש לאחר כניסתו לתפקיד, ממנה עופר פרי, המנכ"ל החדש של 012 סמייל, מנהלים חדשים בארגון: אורי וטרמן מונה לתפקיד משנה למנכ"ל וסמנכ"ל השיווק, האסטרטגיה והפיתוח העסקי של החברה ומירי לוי מונתה לסמנכ"ל - מנהלת החטיבה הפרטית

 

אורי וטרמן, 37, כיהן ב – 4.5 השנים האחרונות כסמנכ"ל חטיבת הלקוחות הפרטיים ב- 012 סמייל. במסגרת תפקיד זה היה אחראי על מערכי השירות והמכירות בלמעלה ממיליון לקוחות, וניהול חטיבה המונה כ- 1,200 עובדים. וטרמן מסיים בימים אלו את התואר השני במנהל עסקים באוניברסיטה העברית, תוך התמחות באסטרטגיה. לוטרמן ניסיון רב שנים בשוק התקשורת: לפני המיזוג עם 012 סמייל שימש כסמנכ"ל הלקוחות באינטרנט זהב וכמנהל אגף לקוחות עסקיים בחברת פלאפון.

 

מירי לוי, 37, כיהנה ב-4.5 השנים האחרונות כמנהלת אגף השירות בחטיבת הלקוחות הפרטיים ב- 012 סמייל. התחילה את דרכה כנציגת שירות בחברה לפני 14 שנים. בעלת תואר שני במנהל עסקים תוך התמחות בשיווק.

 

 

לדברי עופר פרי, מנכ"ל 012 סמייל מסר: "אורי וטרמן כסמנכ"ל הלקוחות הפרטיים של החברה, ומירי לוי כמנהלת השירות בחברה הובילו את תחום המכירות, השירות והטיפול בלקוחות להישגים משמעותיים. אני בטוח שכמשנה למנכ"ל וכסמנכ"ל השיווק של החברה, יהווה וטרמן חלק מרכזי בתהליך המיזוג העסקי בתוך קבוצת פרטנר, והוא יתרום רבות להובלת החברה לקראת היעדים האסטרטגיים הבאים. כמו כן, אני בטוח שלוי עם ניסיונה הרב תהווה עוגן מרכזי בכל הפעילויות החדשות הצפויות בחברה, ותמשיך להוביל את השירות והמכירות למגזר הפרטי לשיאים חדשים".

 

עופר פרי הודה גם ליעקב נדבורני סמנכ"ל השיווק בחברה, אשר הודיע לפני כחודש ימים על רצונו לפרוש. פרי הודה לנדבורני על פעילות מוצלחת ומבורכת ב-7 השנים האחרונות בחברה, ואיחל לו הצלחה בהמשך דרכו. 

שני המינויים יכנסו לתוקפם באופן מיידי, מסר פרי.

 

צילום: יחסי ציבור