דנה מנדל-נדלר , 46 , מונתה לתפקיד סמנכ"ל החטיבה הפיננסית בחברת TCS ישראל, הסניף הישראלי של חברת שירותי ה-IT הגלובלית Tata Consultancy Services TCSdana22313 במסגרת תפקידה תהיה דנה אחראית על הפעילות של החטיבה הפיננסית בכל הקשור למכירות, ניהול קשרי הלקוחות והדליברי. דנה תדווח ישירות לאיל מוסקל, מנכ"ל TCS ישראל.

החטיבה הפיננסית של TCS העולמית היא החטיבה המובילה בחברה שאחראית לכ- 45 אחוז מהכנסותיה ,כ- 6 מילארד דולר. על לקוחות החטיבה נמנים חברות הביטוח והבנקים המובילים בעולם כגון CITI , BOA, AIG ועוד.

בין המשימות המרכזיות של דנה במסגרת התפקיד יהיה לבסס את מעמדה של החטיבה הפיננסית בישראל בהתאם למעמדה בעולם בפעילות ושירותים לחברות בתחום פיתוח, הסבה ותחזוקה של מערכות מידע , מובייל, Big Data ויישום חבילות תוכנה מבית TCS ו-BPO (Business Process Outsourcing).

דנה מביאה עימה ניסיון עשיר ונרחב בתעשיית ה-IT והתוכנה. היא פיתחה וניהלה במשך 6 שנים את עסקי התוכנה של חברת Sun Microsystems בישראל. קודם לכן ניהלה את מערך הPre-sale- של מערכת ה-ERP ב-Oracle ישראל ועסקה בתחום החשבונאות במשרד רואה חשבון אלמגור ושות' (כיום דלוייט ברייטמן אלמגור זהר). דנה בוגרת ממר"ם ובנוסף בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, חשבונאות ומימון של המכללה למינהל בתל אביב.

TCS - Tata Consultancy Services היא חברת שירותי IT גלובאלית, הנחשבת לחברת שירותי התוכנה הגדולה בעולם, עם סניפים ביותר מ 55 מדינות, ושווי שוק של כ- 60 מליארד דולר. בשנת 2011 עמד מחזור המכירות של TCS על כ- 10 מיליארד דולר, עם נאמנות לקוחות שאין לה מתחרים - 98% מהכנסות החברה הם מלקוחות חוזרים, כולל 7 מתוך 10 החברות המובילות בעולם ( GE ,GM, AIG ואחרות). TCS היא היא חלק מתאגיד הענק TATA, שמכירותיו מעל 100 מליארד דולר בשנה. צמיחתה המהירה של TCS בעולם, בתחומי שירותי IT, פיתוח תוכנה, ייעוץ ופתרונות עסקיים, היא תוצאה של מדיניות ה "Experience Certainty" המונהגת בקבוצה, ומבטיחה שכל הפרוייקטים המבוצעים על ידה מסופקים בתקציב ובזמן, בכל מקום בעולם. TCS כחברה גלובאלית עושה שימוש במשאביה מן העולם לשם הענקת פתרונות איכותיים במחיר תחרותי גם בישראל! החברה פועלת בישראל באמצעות צוות ישראלי, שמנהל ומפעיל את הצוותים הגלובאלים ועושה זאת בהצלחה יתרה. בין לקוחות TCS בישראל: בנק לאומי, טבע, צים, כיל ועוד.