יובל קארפ מונה למנהל הפעילות הבינלאומית של מטריקס גלובל, חטיבת האופשור של מטריקסyuval22413
המינוי החדש מתבצע במסגרת הרחבת הפעילות הבינלאומית של מטריקס גלובל, שמספקת שירותי פיתוח ובדיקות תוכנה לחברות בארץ ובחו"ל על בסיס מרכזי הפיתוח של החטיבה במזרח אירופה. במסגרת תפקידו יהיה קארפ אחראי על הפעילות הבינלאומית של החברה בכל הקשור ל-Delivery ,מכירות ושיווק - בדגש על קידום וביסוס הפעילות של החברה בקרב לקוחות בינלאומיים באירופה ובארה"ב. תפקיד זה מתווסף לתפקידו כסמנכ"ל התפעול של מטריקס גלובל במזרח אירופה אותו ביצע עד כה.

יובל מביא איתו לתפקיד החדש ניסיון מגוון ועשיר של 25 שנה בשוק הבינלאומי. בתפקידיו הקודמים שימש בין היתר כסמנכ"ל תפעול של חברת Surecomp, שפועלת בתחום הבנקאות ברחבי העולם.

מטריקס גלובל, חטיבת האופשור של מטריקס, עוסקת במתן שירותי פיתוח ובדיקות תוכנה במודל Offshore ו- Nearshore בישראל ומזרח אירופה. החברה מספקת ללקוחות ישראליים ובינלאומיים שירותים מקצועיים ואיכותיים במגוון תחומים וטכנולוגיות מתקדמות ביחס עלות/תועלת גבוה. במטריקס גלובל מועסקים כ - 1,000 עובדים במספר אתרים בישראל ובמזרח אירופה. בין לקוחות החברה ניתן למנות את קומברס, TI, CA, EMC, קודאק, סרגון, אקטימייז, ורינט, בנק לאומי, ישראכרט, חברת הביטוח הפניקס, חברת הביטוח כלל, משרד האוצר, משרד המשפטים, בזק, חיל האוויר, הוט, ועוד.