ניר פרייד (41, נשוי +3) התמנה למנהל משאבי של אזור אירופה, ישראל ואפריקה בחברת מוטורולה סולושנס. פרייד משמש כבר למעלה משנה כסמנכ"ל משאבי האנוש של מוטורולה סולושנס ישראלnir27413 המעסיקה כ-1,300 עובדים בישראל, ביניהם למעלה מ-700 מהנדסים בקמפוס החברה באיירפורט סיטי. עתה הורחב תפקידו של פרייד והוא יהיה אחראי על ניהול ופיתוח משאבי האנוש וימנה על צוות ההנהלה הבכירה של אזור אירופה, ישראל ואפריקה, המונה אלפי עובדים ומהווה את אחד האזורים האסטרטגיים בחברה.

ניר פרייד התחיל את עבודתו בחברה בשנת 1999 כמנהל משאבי אנוש ותגמול במוטורולה סמיקונדוקטור (כיום פריסקייל). בשנת 2001 קודם ניר לתפקיד מנהל התגמול במוטורולה EMEA, ובמקביל שימש כמנהל משאבי אנוש של חטיבת הטלפונים הסלולריים בישראל.

בשנת 2006 עבר פרייד לחברת נוקיה העולמית ושימש כמנהל תחום תגמול בכירים ומניות בחברה. לאחרונה חזר ניר פרייד לחברה והתמנה עתה, כאמור, לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש של מוטורולה סולושנס ישראל.

לניר ניסיון עשיר של עבודה עם גופי הנהלה בכירה ומועצת מנהלים בחברה גלובאלית, ראייה רב תרבותית המבוססת על חשיפה לשווקים באירופה ובארה"ב, הבנה עסקית וטכנולוגית וכמובן ניהול המשאב האנושי על כל היבטיו.

ניר הוא בוגר אוניברסיטת בן-גוריון במדעי ההתנהגות ובמנהל עסקים.