אודי אילון, בן 36, מונה לתפקיד מנהל מרכז התמחות Matrix Digital בחברת מטריקס. במסגרת תפקידו זה יהיה אילון אחראי, בין השאר, על התיאום בין יחידות החטיבה השונות המספקות שירותי דיגיטלudiayalon20513 מטריקס, באמצעות מרכז התמחות Matrix Digital, מציעה מענה כולל של פתרונות דיגיטל מתקדמים באינטרנט, במובייל, ברשתות החברתיות, בקיוסקים ופתרונות הפצה מגוונים. פתרונות אלה משולבים במערך הפתרונות הרב-ערוציים של הלקוח, במטרה למקסם את חווית הלקוח. לאחרונה רכשה מטריקס את חברת Netwise שאחת ההתמחויות שלה הייתה תחום UI - ממשק משתמש, פיתוח אפליקציות למובייל ושירותי תוכן.

בשנים האחרונות היה אודי מנכ"ל ספיה, חברת בוטיק בתחום הדיגיטל והאינטרנט שנרכשה על ידי מטריקס, הוביל פרויקטי אינטרנט ודיגיטל חוצי ערוצים אצל מגוון לקוחות במגזרי תיירות פיננסים ועוד.

מטריקס, המעסיקה כ- 6,500 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרוייקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם,שירותי תשתית, ייעוץ, ,Offshore מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה ופתרונות חומרה מובילים.

הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרוייקטIT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיביים.

עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותיIT ע"פ סקר BDI. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20 מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2012 הגיע ל- 2 מיליארד שקל חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל, STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה השמינית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה החמישית ברציפות.