מוטורולה זכתה במכרז שני לאספקת יחידות קצה בתקשורת רדיו TETRA לרשויות הביטחון בברלין. במסגרת ההסכם, מוטורולה תספק 14,000 מכשירי רדיו דיגיטלי דו-כיווניים מסוג TETRA, וכן שירותים וציוד קצה נלווה המכשירים ישמשו את כוחות המשטרה והכבאות וארגוני בטחון נוספים בעיר. תוקף ההסכם - שנתיים.


"מוטורולה הינה ספקית מקצועית ומסוגלת להתמודד היטב עם הצרכים המורכבים של רשויות הביטחון השונות בברלין, בעזרת מוצריה ופתרונותיה." הסבירה ד"ר שרלוטה פלודל, מנהלת פרויקט הרדיו הדיגיטלי בברלין. "רדיו דיגיטלי דו-כיווני TETRA תומך באופן מיטבי בצרכי כוחות הביטחון שלנו."
ההזמנה כוללת 10,000 מכשירים מסוג MTP850 ו-MTP850Ex, 250 מכשירים ניידים מסוג TCR1000 עבור שוטרים סמויים וכן 3,850 מכשירי קשר ניידים מסוג CM5000

MTP850 הוא מכשיר קל וקומפקטי, בעל תכונות לשימוש בתקשורת קול ונתונים.

MTP850Ex הוא מכשיר עמיד במיוחד המיועד לסביבות עבודה קשות ומסוכנות, המכילות בין היתר חומרים עמידים לפיצוץ ואבק. TCR1000 הוא מכשיר ה-TETRA הקטן ביותר הקיים היום בשוק, ואנשי שטח יכולים לשאת אותו גם מתחת לבגדים, לשימוש מהיר ודיסקרטי.


מוטורולה מספקת את מכשירי הרדיו הניידים מסוג CM5000 , עם מגוון תכונות העונות על צרכי כוחות השטח. CM5000 מיועד לשימוש בו-זמני של רדיו אנלוגי ודיגיטלי בכבאיות ובניידות משטרה. המכשיר ישולב גם בקטנועים של משטרת ברלין ויותקן בנקודות ביקורת ברחבי העיר.

אודות מוטורולה

מוטורולה ידועה בעולם בזכות חדשנותה בתחום התקשורת והיא ממוקדת בקידום פתרונות תקשורת בעולם. למוטורולה פתרונות פס רחב, תשתיות לתקשורת ניידת ולפתרונות לביטחון הציבור, לוידאו בחדות גבוהה ומכשירי טלפון סלולריים. מוטורולה מובילה את הגל הבא של חדשנות, המאפשר לאנשים, חברות וממשלות להיות מחוברים יותר וניידים יותר. מוטורולה
(NYSE:MOT) רשמה הכנסות בסך 30.1 מיליארד דולר ב-2008. למידע נוסף, נא בקרו באתר http://www.motorola.com