קומברס, הספקית המובילה בעולם של תוכנה ומערכות לבילינג ולשירותי תקשורת ומולטימדיה עשירים, הודיעה היום על שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת  Infor, מהספקיות הגדולות בעולם של תוכנות לעסקים. במסגרת זו מציגה קומברס פתרון בילינג וניהול לקוחות אקטיבי

 מורחב, המשולב עם פתרון ה-CRM של חברת Infor, וכולל תמיכה במכירות, שיווק ושירותים בנוסף לבילינג וניהול לקוחות מתקדם.

 

קומברס העשירה את פתרון הבילינג וניהול הלקוחות האקטיבי Comverse ONE כדי לכלול יכולות CRM מורחבות, שיאפשרו למפעילים למשוך לקוחות חדשים ולחזק את נאמנות הלקוחות הקיימים. Comverse ONE ומערך ה-CRM מציעים למפעילים גישה ייחודית: מודל מידע מאוחד (unified single data model) שמאפשר לספק שירות משתמש מעולה, לשפר את התוצאות העסקיות ובמקביל להפחית עלויות הטמעה ותפעול. המפעילים יוכלו לנהל את חשבונות כל סוגי המשתמשים, לכל סוגי השירות, בכל צורת תשלום. כל נקודות המגע עם המשתמשים מקבלות תמיכה בפתרון החדש, כולל מרכז שירות, אינטרנט וסלולרי.

 

נשיא ומנכ"ל קומברס, אנדרה דהאן:  "לקוחותינו שאימצו את Comverse ONE כמערכת התמיכה העסקית (BSS) שלהם השלימו פריסת שירותים חדשים למנוייהם בתוך שבועות ספורים, במקום חודשים. באמצעות היכולות החדשות, הפתרון של קומברס מאיץ ומקצר את תהליך ההגעה להכנסות (prospect-to-cash). בעידן שבו השיווק הופך לשדה הקרב המרכזי בין המפעילים בעולם, קומברס מציעה ללקוחות את הכלים המקיפים והמדויקים ביותר כדי להתחרות בהצלחה בשווקים שלהם".

קומברס זכתה בשנה שעברה לתואר מובילת שוק הבילינג בתחום הטלקום על ידי חברת הדירוג Yankee Group חברת Gartner העניקה לפתרון הבילינג של קומברס את הציון "חזק ביותר" - הציון הגבוה ביותר במחקר. גם חברת Frost & Sullivan העניקה לקומברס ציונים גבוהים ביותר.

 

הפתרון המשודרג של קומברס יכלול את המרכיבים הבאים:

  • אוטומציה של מערך המכירות (Sales Force Automation) - שיפור הכנסות המפעיל באמצעות ניהול פעילויות המכירות, התמקדות בלקוחות חדשים והגדלת המכירות ללקוחות קיימים.
  • ניהול קמפיינים (Campaign Management) - יסייע למפעיל לבצע מסעות שיווק יעילים באמצעות סנכרון המידע על הלקוחות עם מידע חיצוני לבניית רשימות מטרה והפעלתן בערוצים שונים.
  • ניהול דו-שיח ונושאים (Interaction and Case Management) - שיפור הראייה הכוללת של הפעילויות מוכוונות הלקוח ואפשרויות מתקדמות יותר לפתרון נושאים הקשורים ללקוח.

 

על חברת קומברס:

קומברס היא הספקית המובילה של תוכנות ומערכות המאפשרות הודעות מבוססות רשת ושירותי תוכן, שירותי בילינג ותקשורת IP. יותר מ-500 ספקיות שירותי תקשורת ביותר מ-130 מדינות מסתמכות על פתרונות השירותים של קומברס כמחזקים את נאמנות הלקוח, מגדילים הכנסות ומשפרים את היעילות. למידע נוסף: www.comverse.com