חטיבת הפתרונות הניידים של מוטורולה הודיעה על השקת חבילת Wireless Broadband Core (WBC) 700 - מגוון פתרונות מתקדמים בתחום ה- LTE.
פתרון WBC 700 של מוטורולה מורכב מיחידה לניהול ניידות (MME), מחבילת שערי שירות (P-GW ו- S-GW ) ומשרת ניהול חוקים (PCRF) קו מוצרי WBC 700, שיושק בסוף 2009, מסייע למפעילות תקשורת להיענות לדרישות הרבות  מצד לקוחותיהן בכל הנוגע לציפיות משירותי פס רחב סלולרי, להגדיל את ההכנסות ולהקטין את עלות השידור לביט מידע.



EPC הינה תשתית חדשה למוצרי הדור הבא בפס רחב, שמאפשרת תמיכה ביישומי תוכן ומולטימדיה כבדים, קישוריות אינטרנט בפס רחב, במהירות גבוהה במיוחד, תוך-כדי-תנועה ועוד. EPC  עטור-הפרסים של מוטורולה, המכילה בין היתר יחידה לניהול ניידות, מעניקה למפעילות תקשורת גמישות, ביצועים עדיפים וקיבולת לה הם זקוקים בהפעלה עתידית של רשתות LTE.

"תקשורת ה-LTE מיועדת בעיקר לתקשורת מותאמת אישית, בה למשתמש יש גישה לכל המידע שלו, אותו הוא יכול לחלוק או לנייד כרצונו" אמר פרד גברד, סגן נשיא חטיבת הפתרונות הניידים במוטורולה. "קו מוצרי WBC 700 מסתמך על הניסיון של מוטורולה ברשתות OFDM ומשלים את קו המוצרים שלנו ל-LTE. בזכות מוצרים אלו ספקיות התקשורת יצטרכו להשקיע פחות משאבים בהתקנת רשתות LTE  עתידיות."



WBC 700 של מוטורולה מתוכנן תוך שימוש בפילוסופיה וארכיטקטורה, המאפשרות גמישות בהגדלת נפח המידע והניידות שלו ברשת. יחידת ניהול הניידות של מוטורולה ממנפת את החומרה, התוכנה והידע שהיו בשימוש ברשת CDMA IP-BSC DO ובקר ה-IP הנייד כדי לספק ביצועים גבוהים ומהימנים.

מוטורולה ידועה בעולם בזכות חדשנותה בתחום התקשורת והיא ממוקדת בקידום פתרונות תקשורת בעולם. למוטורולה פתרונות פס רחב, תשתיות לתקשורת ניידת ולפתרונות לביטחון הציבור, לוידאו בחדות גבוהה ומכשירי טלפון סלולריים. מוטורולה מובילה את הגל הבא של חדשנות, המאפשר לאנשים, חברות וממשלות להיות מחוברים יותר וניידים יותר. מוטורולה

(NYSE:MOT) רשמה הכנסות בסך 30.1 מיליארד דולר ב-2008. למידע נוסף, נא בקרו באתר http://www.motorola.com