פלאפון זכתה במקום הראשון בפרס יישום השנה בניהול מערכות מידע הפרס ניתן במסגרת כנס itSMF  שנערך בשבוע שעבר, עם יישום מתקדם של מערכת שליטה ובקרה מרכזית המפקחת על כל מערכות החברה

 שמעון הרץ, סמנכ"ל מערכות מידע בפלאפון: "חברת פלאפון עושה מאמץ רב ומתמשך על מנת לשפר את תהליכי העבודה וניהול המערכות, בכדי לשפר את השרות ללקוחות החברה. פיתוח מערכת מסוג זה הינו מורכב מאוד והודות לעבודת צוות מיומנת, הגיעה למקום הראשון בתחום מערכות המידע"\

 

חברת פלאפון זכתה במקום הראשון בפרס יישום השנה בניהול מערכות מידע עבור יישום, הראשון מסוגו בארץ, של מערכת שליטה ובקרה (שו"ב) מרכזית, המפקחת על כל מערכות החומרה והתוכנה של החברה. בכנס itSMF שנערך בשבוע שעבר נבחנו מספר רב של אירגונים, כאשר רק שלושה מתוכם עלו לגמר, ביניהם חברת פלאפון, שגרפה לבסוף את המקום הראשון.

 

מערכת השו"ב המתקדמת, המבוססת על כלי תוכנה של HP שפותחו בארץ, מאפשרת התראה על תקלות חריגות ובעיות במתן שרות בזמן אמת, אף בטרם קרו, מציגה אותן על גבי מסך בחדר שליטה מרכזי ומעבירה המלצות איזה תיקון יש לבצע לגבי כל תקלה לגופה. כמו כן, מיד עם הזיהוי, נשלחים SMS ומייל לבעלי תפקידי מפתח הקשורים לכל תקלה. בכך למעשה מתאפשר טיפול מהיר ויעיל בתקלה, וזאת על מנת לתת שרות רציף ואמין 24 שעות ביממה ללקוחות החברה.
שמעון הרץ, סמנכ"ל מערכות מידע בפלאפון: "חברת פלאפון עושה מאמץ רב ומתמשך על מנת לשפר את תהליכי העבודה וניהול המערכות, בכדי לשפר את השירות ללקוחות החברה. פיתוח מערכת מסוג זה הינו מורכב מאוד לביצוע ולניהול, ומחייב שיתוף בין צוותי התשתיות וצוותי הפיתוח. פלאפון היתה בין החברות הראשונות שהקימו מערכת כזו והודות לעבודת צוות מיומנת, הגיעה למקום הראשון בתחום מערכות המידע."