חטיבת הפתרונות הניידים של מוטורולה הציגה בצ'ילה פתרונות להגברת ביטחון הציבור, המיועד לשימוש - הן בערים הגדולות, והן בקהילות קטנות

בין הטכנולוגיות החדשניות הללו הוא פתרון משותף עם חברת קמרו (Camero) הישראלית, המאפשר ראייה מבעד לקירות ויכול לשמש במקרי חירום או בפעילות מבצעית ואירועים ביטחוניים. קו המוצרים העונה לשם XAVER, מבוסס על רדאר, ומאפשר "ראייה" מעבר לקירות בעובי עד 75 סנטימטרים.המערכות מספקות לכוחות צבא ומשטרה יתרון בפעילותם היזומה במשימות חילוץ בני ערובה ולוחמה בטרור וכן מונעת הפתעות ומאפשרת אבטחת אזורים מוכי מעשי שוד, ותקיפות המערכות יכולות לזהות עצמים חיים, שתמונתם מתקבלת בבירור כתמונה תלת-ממדית. בעזרת המערכות מתקבל מידע כגון: כמה אנשים חיים נמצאים מעבר לקיר, מהו מיקומם הפיזי ותנוחתם (ישיבה, עמידה וכו'). המערכות מאפשרות גם להבחין בין מבוגרים, ילדים וחיות. רגישות המערכות מאפשרת להבחין בהימצאות אנשים חיים מעבר לקיר אפילו אם אלו מחוסרי הכרה. מערכות ה-Xaver מספקות מידע מבצעי מדויק, מיידי ומהימן על המתרחש מאחורי קירות במטרה להציל את חייהם של חפים מפשע ולהגן על בעלי תפקיד המסכנים חייהם במשימות הצלה ולחימה מורכבות.   

עוד הציגה מוטורולה מערכת כרטוס אוטומטית, המאפשרת לבדוק פרטים במאגר מידע, תוך כדי כתיבה והדפסה מיידית של דוח תנועה על-ידי שוטר, וכן מגוון גדול של יישומי וידאו המשמשים לאיסוף מודיעין ולאבטחה. חידוש נוסף הן טכנולוגיות אלחוטיות המאפשרות יצירת "ערים דיגיטליות", בהן יחובר מרכז העיר עם אזורים שכנים. רשת תקשורת כזו תאפשר מתן שירותים משופרים לאזרחים תוך הקטנת עלויות תפעול לממשלות.

"מערכות תקשורת מתאימות מאפשרות ניהול יעיל של פעילות מבצעית ופעילות חירום, למשל שיתוף פעולה בין כוחות הביטחון, כוח רפואת חירום וכבאים וטיפול באסונות טבע ובאירועי פשיעה", אמר גבריאל קונטסה, מנהל אזור צ'ילה במוטורולה ומנהל מכירות בחטיבת הפתרונות הניידים של מוטורולה.


מוטורולה מספקת את קו הפתרונות הטכנולוגיים המקיף ביותר בשוק. הפתרונות שלה כוללים מערכות תקשורת רדיו כגון TETRA ו-APCO25, מחשבים ניידים ומערכות אלחוטיות בפס רחב המאפשרות ניהול יישומי בטחון נחוצים, כמו גם תקשורת מהירה ומאובטחת בכל עת. מוצרי מוטורולה יעילים ומתאימים לקהילות קטנות, כמו גם לערים גדולות.