ענקית האנרגיה  הסולרית  Brightsource Industries (Israel)  החברה הבת של BrightSource Energy בחרה באואזיס טכנולוגיות תקשורת להטמעת פתרון של חברת סיסקו להאצת ביצועי אפליקציות בשרתי החברה, בפרויקט בהיקף כחצי מליון שקל

 לאחרונה קיבלה חברת BrightSource Energy ערבויות מהממשל האמריקני להרחבת פעילותה בארצות הברית.


הפתרון הטכנולוגי נבחר כחלק מהרחבת תשתיות החברה. הפתרון נבנה תוך התייחסות ייחודית להאצת אפליקציות ספציפיות כמו Oracle, שרתי קבצים וכדומה, בהם עושה החברה שימוש. הפתרון מיועד עבור עובדים המתחברים לשרתי החברה ממחשבים ניידים ברחבי העולם ומבוסס על טכנולוגיית WAAS  ו- WAAS Mobile של Cisco.


לדברי שימי בן ברוך, מנהל מערכות המידע בחברת Bright Source Industries (Israel): "הפתרון שנבחר חוסך לחברה משאבים רבים בעלויות תקשורת ביו הסניפים ולשיפור בעבודה המבוזרת, בכך שהוא מאפשר לעובדים להשתמש במשאבי הרשת של הארגון ולעבוד על אפליקציות הפועלות ברשת הארגונית באיכות ובמהירות טובה יותר. בחרנו בחברת אואזיס טכנולוגיות תקשורת להטמעת פרויקט האצת הרצת אפליקציות בזכות ההתמחות של מהנדסי החברה בסביבת עבודה של ספקי השירותים ויכולתם להביא את הניסיון לתכנון ויישום והצלחת הפרויקט".


BrightSource Energy, כאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום הקמת תחנות כח סולאריות לייצור חשמל החברה מעצבת, בונה, מממנת ומפעילה מתקני כוח סולארי בהיקפים גדולים המפיקים, אנרגיה סולארית נקייה  וזולה לחברות חשמל ולקוחות תעשייתיים בכל רחבי העולם במחירים המתחרים עם דלקים פוסיליים. המטה הראשי של BrightSource שוכן באוקלנד קליפורניה, מרכז הפיתוח של  BrightSource Industries (Israel)  שוכן בהר חוצבים בירושלים ואתר המחקר ופיתוח (SEDC)  נמצא במישור רותם שבנגב. עובדי החברה נמצאים אצל לקוחות החברה בכל רחבי העולם.


לדברי עמוס רוזנבויים, CTO אואזיס טכנולוגיות תקשורת: "האצת ביצועי אפליקציות היא פתרון יעיל עבור חברות גלובליות שעובדיהן נמצאים במהלך הפעילות בחו"ל או עובדים מהבית, וצפוי להיות נושא מרכזי בפיתוח מערכות ה-IT  של ארגונים בשנים הקרובות. לצורך הפרויקט נבחר פתרון Wide Area Application Services  של סיסקו שמהווה פלטפורמה מרכזית להאצת ביצועים (סימטרית) בין הסניפי הארגון וכן עבור גישה מרוחקת למשתמשי הארגון הניידים".


לדברי ליאור גולדגרבר סמנכ"ל מכירות ושותפים עסקיים בסיסקו ישראל: "פתרון הCisco WAAS- משתלב היטב בחזונה העסקי והטכנולוגי של  Bright Source Energy והוכיח את תרומתו העסקית באופן מיידי. תכנון קפדני של אואזיס טכנולוגיות סיפק לחברה פתרון טכנולוגי מתקדם של סיסקו העונה על צרכי הארגון ומאפשר לחברה גמישות עסקית רבה  והגשמת היעדים העסקיים".


אודות
BrightSource Energy

חברת ברייט-סורס אנרג'י מספקת אנרגיה סולרית, נקייה, אמינה וזולה לחברות חשמל ולחברות תעשייתיות בעולם כולו. הצוות של ברייט-סורס אנרג'י משלב ניסיון של כמעט שלושה עשורים בפיתוח, בהקמה ובהפעלת מתקני האנרגיה הסולרית הגדולים בעולם וביכולת פיתוח של פרויקטים ברמה עולמית. ברייט-סורס כבר קשורה בחוזים  לאספקת 2.6 גיגה-ואט חשמל לאספקת אנרגיה תרמו-סולרית והיא משתמשת בטכנולוגיה ייחודית. השפעתם של המתקנים הסולריים של ברייט-סורס על הסביבה הם מזעריים ומסייעים ללקוחות להפחית את תלותם בדלקים פוסיליים.

בסיסה של חברת ברייט-סורס אנרג'י  הוא באוקלנד, קליפורניה. חברת ברייט-סורס אנרג'י  היא חברה בבעלות פרטית ופעילה בארצות הברית, בישראל ובאוסטרליה. לקבלת פרטים נוספים אודות BrightSource Energy ואנרגיה סולארית בכלל, בקרו באתר www.brightsourceenergy.com

אודות אואזיס טכנולוגיות תקשורת

אואזיס טכנולוגיות תקשורת הינה בעלת ניסיון רב באפיון, תכנון וניהול אינטגרציה של מערכות מורכבות בסביבה של מפעילי תקשורת וחברות גדולות, הידועות בדרישותיהם הגבוהות ובלחץ התקציב המתמיד שבו הן פועלות.

לחברה מהנדסים וטכנאים ברמות ידע החל מ - Hands on דרך הנדסת נטוורק וסיסטם ועד הרמות הניהוליות והתפעוליות של ספקי תקשורת, כל זאת כמובן עם אורינטצייה עסקית חזקה.

החברה פועלת בארץ ובעולם בתחומי הניהול, התכנון וההקמה של  מערכות תקשורת גדולות ומורכבות במגוון תחומים: תקשורת נתונים, קול (VOICE), ואבטחת מידע,

החברה מייצגת יצרני ציוד תקשורת ואבטחת מידע מהמובלים בעולם: Cisco, Juniper , F5, Mirapoint, Allot, PeerApp, ועוד.  http://www.oasis-tech.net

 

אודות סיסקו

חברת סיסקו הינה החברה המובילה בעולם בתחום רשתות התקשורת ובתחום האינטרנט, היקף מכירותיה נע סביב 40 מיליארד דולר בשנה. החברה מעסיקה ברחבי העולם למעלה מ- 60 אלף עובדים והיא מתפרסת על פני 83 מדינות ברחבי העולם. 

סיסקו ישראל נוסדה לפני למעלה מ- 10 שנים ומעסיקה מאות עובדים. מרכז הפיתוח הישראלי הינו אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים של החברה מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים. אתר המכירות הישראלי מספק את מוצרי החברה והטכנולוגיות המתקדמות למגוון חברות במשק הישראלי, וכן אמון על הפיתוח העסקי והאסטרטגי אל מול לקוחות החברה והשותפים העסקיים. לאתר סיסקו ישראל: http://www.cisco.com/web/IL/index.html  עקבו אחרינו גם בטוויטר: http://twitter.com/CiscoIsrael