ג'וניפר נטוורקס הכריזה כי אטריום נטוורקס (Atrium Networks), ספקית פתרונות התקשורת לעולם הפיננסים הגלובלי, הטמיעה למעלה מ- 300 נקודות קצה ברשת הסחר שלה בעזרת פתרונות המיתוג, הניתוב והאבטחה של ג'וניפר נטוורקס הרשת החדשה של אטריום מהווה פלטפורמה בעלת ביצועים גבוהים ו- Latency (זמן השהיה) מאוד נמוך עבור טווח רחב של יישומי סחר ומידע אודות ניירות ערך, ואשר מספקת גישת אקסטרה-נט עבור לקוחות בינלאומיים באירופה, צפון ודרום אמריקה.

 

בעזרת משפחת מתגי ה- EX של ג'וניפר נטוורקס, משפחת ה-  Firewalls SRX ומשפחת נתבי השירותים J-Series, אטריום נטוורקס מספקת גישה אל "טבעת המסר" שלה -  מארג של קווי קישוריות אל כל מרכזי הסחר בניירות ערך המרכזיים באירופה, צפון ודרום אמריקה, המהווים את הבסיס לאקסטרנט של אטריום. הרשת מחברת בין מספר אתרי סחר, ברוקרים, ספקי נתוני שוק, ספקי תוכנה עצמאיים, שירותי סליקה, ושירותי ארכיב.

 

 

"היכולת שלנו לספק רשת בעלת Latency נמוך מהווה יתרון מהותי בעולם השירותים הפיננסי. הלקוחות שלנו מקבלים החלטות מסחר על מיליוני דולרים בחלקיק השניה, כך שאנו נדרשים לספק פתרון קישוריות המקטין את ההשהייה של הרשת", אמר עמנואל קאראט, מנכ"ל אטריום. "בחרנו בפתרונות ג'וניפר מאחר והם הוכיחו את עצמם כתומכים בפלטפורמות המסחר המתקדמות בעולם. הלקוחות שלנו זקוקים לדרך יעילה ואפקטיבית לגשת למספר רב של אתרים באמצעות הרשת, ואנו חייבים להבטיח כי אנו מספקים להם קישוריות מהירה, אמינה, מאובטחת וסקלאבילית".

 

בעזרת הפעלת פתרונות ג'וניפר באתרי לקוחותיה, אטריום מסוגלת לספק מגוון דרכי גישה לרשת המסחר שלה. "משפחת ה- SRX מספקת גישה מאובטחת לרשת עבור לקוחות הרגישים למחיר, בעוד לקוחות המעוניינים בפתרונות ניתוב יכולים להשתמש ב- J-Series ולקוחות הדורשים מיתוג בעל מינימום Latency מתבססים על משפחת ה- EX. כך, לקוחות יכולים לגשת למספר סביבות סחר כגון חדר המסחר בלונדון או ניו יורק, ולסחור בסוגי נכסים שונים.

 


"ג'וניפר נטוורקס תומכת במתן תשתית רשתית למספר הולך וגדל של שירותים פיננסים מהמתקדמים ת – הנדרשים כדי להשיג יתרון תחרותי", אמר אבנר גרמנאו, מנהל שיווק ארגונים, ג'וניפר נטוורקס. "לקוחות כגון אטריום נטוורקס צריכים לדעת שהם יכולים לסמוך על הרשתות כדי להרחיב קצב המסחר ולעמוד בדרישה לרוחב פס - זאת ללא הוספה של מורכבות או פגיעה במהירות ובאמינות של הרשת".

 

אודות ג'וניפר נטוורקס

ג'וניפר נטוורקס עוסקת בתחום החדשנות ברשתות תקשורת. ג'וניפר נטוורקס מספקת פתרונות מגוונים, החל מהתקנים ל- Data Centers ועד פתרונות לספקיות שירותי ענן. הפתרונות של ג'וניפר משנות את החוויה והעלויות של הרשתות. החברה עובדת עם שותפים עסקיים ומשרתת לקוחות ברחבי העולם, תוך שהיא משיגה הכנסות בהיקף של למעלה מ- 3 מיליארד דולר. למידע נוסף: www.juniper.net

 

ג'וניפר נטוורקס ישראל עובדת בשיתוף שותפים עסקיים מובילים. על לקוחות ג'וניפר בישראל נימנים: צה"ל, סלקום, בזק, בזק בינלאומי, HOT, פלאפון, 012 SMILE, פרטנר, נטוויז'ן 013, מירס,אקספון,שרותי בריאות כללית,קופ"ח מכבי,ביטוח מנורה,כלל ביטוח, רשות הדואר, אל על, בנק לאומי,טבע,צים,מרוול,תנובה,סופרפארם ועוד.