גלאסהאוס טכנולוגיות, חברת ייעוץ ושירותים בינ"ל בתחום ה- Data Centers, הכריזה היום כי היא נכנסת לשותפות אסטרטגית עם חברת Cable&Wireless Worldwide ספקית מובילה של שירותי טלקומוניקציה גלובאליים השותפות נועדה לחבר בין המומחיות של גלאסהאוס בתחום הייעוץ לבין מגוון שירותי ה- hosting של C&WW, כולל ההיצע החדש שלהם בתחום של מחשוב ענן - Flexible Computing - שנועד לספק ללקוחות ייעוץ מקיף במעבר ובהגירה לשירותים מבוססי ענן.

 

Flexible Computing משווק ללקוחות כחלק מרשת הדור הבא (NGN) של C&WW הממוקמת במרכז אבטחת המידע של החברה באנגליה. השירות נותן מענה לדרישות של ארגונים גדולים בתחומי אבטחת המידע, תאימות, בקרה ושליטה וזמינות ומציע להם כלים ואמצעים ליהנות ולהפיק את המירב מן היתרונות הכלכליים והביצועיים הטמונים במיחשוב ענן.

 

"C&WW מובילה את הטרנספורמציה למודל ענן מדורג ובעל כדאיות כלכלית עבור לקוחותינו. ערוצי הגישה הראשיים לפלטפורמת ה- Flexible Computing מתאפשרת באמצעות רשת הדור הבא שלנו ולא באמצעות האינטרנט, ובסופו של דבר ממקמת אותו בתוך הרשת האזורית הרחבה (Wide Area Network) של הארגון. זה מעניק לארגון שליטה מלאה וביטחון מלא לגבי כל היישומים והמידע שלו", אמר איבן גונטילקה, סמנכ"ל התפעול ב- C&WW. "בנוסף, ארגונים מעוניינים בהיערכות אסטרטגית על מנת להפחית סיכונים ולהקל כמה שניתן על המעבר לשירותי ענן, החל מבדיקה מקיפה של כל האפליקציות שלהם, גיבוש דרישות הארגון, והתנסויות ראשונות על גבי אפליקציות פחות קריטיות לארגון במטרה לצבור ביטחון לפני כניסה לתהליך הגירה של כל תשתיות הארגון והאפליקציות הקריטיות. בעזרת הייעוץ האסטרטגי שגלאסהאוס מציעה אנו יכולים לסייע ללקוחות שלנו לבצע את המעבר למיחשוב ענן בדרך שמתאימה להם".

 

"שיתוף הפעולה עם C&WW מאפשר לנו להמשיך לסייע ללקוחותינו ליהנות מהתייעלות כלכלית של תשתיות ה-IT שלהם, כמו גם, לנצל את ההזדמנות הגלומה במעבר למודל עבודה מבוסס ענן", אמר מארק שירמן, מנכ"ל גלאסהאוס העולמית. " C&WWהיא שותפה טבעית של גלאסהאוס מאחר ששתי החברות מתמקדות בסיוע ללקוחות כך שיתאימו את הנכסים שלהן ליצירת גמישות וצמיחה עסקית".

 

גלאסהאוס ו-C&WW עובדות בצמידות במטרה לפתח שירותי ענן מקיפים עבור לקוחות C&WW. שירותים אלה כוללים הערכה אסטרטגית של התשתיות הקיימות אצל הלקוח, בניית מפת דרכים להשגת המצב הסופי הרצוי, פריסה מתודולוגית של הטכנולוגיות הנדרשות ותהליכי השינוי הנדרשים להשגת המטרה הסופית, ומבלי להפריע לעבודה העסקית השוטפת של הלקוח. צוותי הייעוץ של גלאסהאוס מספקים את המומחיות המדויקת הנדרשת לעיצוב הפתרונות והארכיטקטורה בהתאמה אישית ללקוחות C&WW, והם משתפים פעולה עם צוותי C&WW להטמעת פתרונות אלו.

 

גונטילקה מוסיף: "אין בנמצא פתרון ענן על המדף, כזה שמתאים לכל ארגון אנטרפרייז. לא מומלץ לשום ארגון להתחיל בתהליך הגירה לסביבת מיחשוב ענן מבלי להביא בחשבון את הצרכים האינדיבידואליים שלו, ומבלי לסקור באופן מקיף את האפליקציות שעומדות לרשותו. לכן, C&WW מציעה גישה התומכת בהפחתת הסיכונים, תוך כדי הפנייה להיבטים הקשורים לניהול, רמת שירות וביטוח".

 

Vertex, חברה בריטית מובילה בתחום ה- BPO, שירותי מיקור חוץ מנוהלים ושירותי IT , השיקה לאחרונה תוכנית עבודה כוללת לביצוע הגירה לפתרון IaaS - תשתית כשירות – במסגרת סביבת מרכז המידע המאובטחת של C&WW. הפתרון כולל תשתית מחודשת, הגירה של אפליקציות עסקיות ותאגידיות, רציונליזציה וקנוסולידציה של הפתרון לסביבת יעד מדורגת שתאפשר טביעת רגל קטנה בהרבה.

 

גלאסהאוס מספקת קשת רחבה של פתרונות ושירותים בתחום תשתיות ה- IT, עם התמחות רבה באחסון וגיבוי, תכנון רציפות עסקית (BCP) והתאוששות מאסון (DRP), בסיסי נתונים (Oracle ו-MS-SQL) ואספקת פתרונות BI. תשתיות מבוססות  UNIX, Linux ו-Microsoft, פתרונות וירטואליזציה ופתרונות לזמינות גבוהה (High Availability).

 

על הצוות המקצועי של גלאסהאוס נמנים טובי המומחים בעולם, הפזורים על פני מספר מדינות באירופה, בארה"ב ובישראל. על רקע זה מחזיקה החברה בהבנה טכנולוגית מעמיקה ומומחיות ממוקדת בתחומי העיסוק שלה, מבלי לוותר על נקודת מבט מערכתית ורחבה שמאפשרת לחברה להתמודד עם אתגרים מורכבים. כחברה האוחזת בסטנדרטים אמריקאיים מציעה גלאסהאוס גם רמת שירות גבוהה, לצד כלים ומתודולוגיות מוכחות.

  

Cable&Wireless Worldwide הינה מובילה עולמית בתחום הטלקום המספקת מגוון רחב של פתרונות ניהול קולי, נתונים, שירותים ויישומים מתארחים ומבוססי IP לחברות בינלאומיות גדולות, ממשלות, ולקוחות גדולים ומשווקים ברחבי בריטניה, אסיה פסיפיק, הודו, המזרח התיכון, אפריקה, אירופה ואמריקה הלטינית. Cable&Wireless Worldwide נוסדה ב-1860 ומסייעת ליותר מ-6,000 ארגונים לספק את מטרתם. החזון של הקבוצה הוא להיות הבחירה הראשונה למשימות תקשורת קריטיות.

 

כשהם מגיעים לאורך של 20,500 ק"מ, Cable&Wireless Worldwide הינה הבעלים של רשת הסיבים הגדולה בבריטניה המתמקדת בשימושי טלקום של עסקים, ומספקת גישה בפריסה ארצית בכל מקום באמצעות שילוב של מעגלים סיביים, דיגיטליים, גלי מיקרוגל ורדיו . לרשת נוכחות ביותר מ-400 ערים ברחבי בריטניה, המכסים יותר מ-55% מהאוכלוסייה.

 

מבחינה בינלאומית, רשת הדור הבא (NGN) של Cable&Wireless Worldwide משתרעת על פני יותר מ-500,000 ק"מ, לרבות מעורבות ב-69 מערכות כבלים גלובאליות המאפשרות קישוריות של 153 מדינות. הפלטפורמה רבת השירותים מבוססי IP של הקבוצה הפועלת לאורך הרשת, מציעה סביבה יחידה עליה ניתן להמיר יישומי קול ונתונים לשיפור היעילות העסקית. הרשת של Cable&Wireless Worldwide מעוצבת עם חוסן מובנה ייחודי לחברה.

 

עם יותר מ-6,200 קולגות מסביב לעולם, Cable&Wireless Worldwide מחויבת לספק שירות לקוחות יוצא דופן ולפתח שותפויות ארוכות טווח עם לקוחותיה.