אואזיס טכנולוגיות תקשורת נבחרה להצטרף כשותפה בתוכנית השותפים הבינלאומית של חברת Brocade
. הבחירה באואזיס טכנולוגיות תקשורת מבוססת על יכולותיה של החברה לספק פתרונות ללקוחות מובילים במגזרי התקשורת והעסקים בישראל לצד ידע, כישורים וניסיון בתחום רשתות התקשורת.

 

המספר הגדל של לקוחות שמאמצים את ההתפתחות לקראת סביבת מחשוב וירטואלית, המספקת שירותים על פי דרישה, הופכת את רשת האינטרנט למרכיב מרכזי בביטחון, אמינות ויעילות בהעברת מידע. דרישות אלה מובילות ארגונים לדרוש פתרונות ממומחי תקשורת, שמסוגלים לספק לארגון ערך אסטרטגי בתכנון וניהול רשתות התקשורת.

 

 

לדברי עמוס רוזנבויים, סמנכ"ל טכנולוגיות באואזיס טכנולוגיות תקשורת: "מגוון המוצרים של חברת Brocade משתלב עם המוצרים הקיימים שאנו משווקים ומרחיב את מגוון הפתרונות שאנו יכולים להציע ללקוחות. ברוקייד מציעה אפשרויות רבות עבור אואזיס ולקוחותיה, בתחום תקשורת נתונים ברמה גבוהה, בדגש על איכות טכנולוגית".

 

אלדד סימינקי, מנהל פעילות Brocade ישראל אמר: "פעילותה הרחבה של אואזיס פתרונות תקשורת עם ספקיות תקשורת מובילות, נסיונה המקצועי בתחומים רחבים ויכולותיה לספק פתרונות מקיפים ללקוחות הופכת אותה לשותפה מושלמת כמשווק של מוצרי Brocade. שיתוף הפעולה בין החברות יאפשר למנף את היתרונות המשותפים לטובת פתרונות מקצועיים ללקוחות אואזיס בתחומי התקשורת ובתחומים אחרים".

 

אודות אואזיס טכנולוגיות:

אואזיס טכנולוגיות תקשורת הוקמה בשנת 2006 ומביאה פן ייחודי לתחום האינטגרציה בישראל.  החברה בעלת ניסיון רב באפיון, תכנון וניהול אינטגרציה של מערכות מורכבות בסביבה של מפעילי תקשורת וחברות גדולות, הידועות בדרישותיהם הגבוהות ובלחץ התקציב המתמיד שבו הן פועלות. לחברה מהנדסים וטכנאים, מהמובילים בישראל, ברמות ידע החל מ - Hands on דרך הנדסת נטוורק וסיסטם ועד הרמות הניהוליות והתיפעוליות הגבוהות ביותר,של ספקי תקשורת, כל זאת כמובן עם אוריאנטצייה עסקית חזקה.

אתר אואזיס טכנולוגיות תקשורת: www.oasis-tech.net