חברת Netwise הודיעה על רכישת פעילות ה-CRM  מחברת Agile Business Solutions המתמחה בהטמעת פתרונות XRM

במסגרת הסכם הרכישה תועבר פעילות החברה ל-Netwise ויעל מיתר-רי, מנכ"לית החברה, תמונה לתפקיד ראש תחום ה-XRM ב-Netwise. בכוונת Netwise להמשיך את פעילות Agile  בצורה מלאה, תוך שמירה על לקוחות קיימים ועובדים של Agile . היקף העסקה לא נמסר, אולם בענף מעריכים את הרכישה בכמיליון שקל.

לדברי בועז חן, מנכ"ל Netwise: "במסגרת תוכנית העבודה שגיבשנו בתחילת השנה, אחד היעדים המרכזיים היה הגדלת הפעילות העסקית. במקביל להגדלת מכירות ופעילות אצל לקוחות חדשים, אנו מגדילים את הפעילות באמצעות רכישת פעילויות משלימות לפרופיל העסקי של Netwise. אני משוכנע שבזכות הרכישה יוכלו לקוחות Netwise להנות מפתרונות מתקדמים בתחומי XRM ובמקביל נוכל להציע ללקוחותינו פתרון המשלב את פתרונות ה- XRM יחד עם פתרונות הפורטלים והמובייל".

לדברי יעל מיתר-רי, מנכ"לית Agile Business Solutions: "חברת Agile Business Solutions מתמחה בפיתוח תוכנה והיא מהמובילות בהטמעת Microsoft Dynamics CRM  בארץ. צוות היועצים המוביל של חברת Agile מתמחה בניהול פרויקטים בעולם הפיננסי, כח האדם, השיווק והמכירות. יועצי חברת Agile  מתמחים באפיון הצרכים העסקיים של לקוחותיה המגוונים, והתאמתם למערכת ה – CRM כך שצרכים העסקיים יבואו לידי ביטוי במערכת שתתווה, תוביל ותהווה את הליבה הארגוניות והתהליכים העסקיים בארגון. Agile  הינה "Gold Partner" של חברת מיקרוסופט, ובעלת הסמכת MBS Partner  המאפשרת לה קשר רציף עם גופי הפיתוח של המוצר במיקרוסופט.  בין לקוחות החברה נכללים: בנק לאומי, דנאל, BDO זיו האפט, ניופאן, איילון חברה לביטוח, מדנס, אבן קיסר, פרטנר ורבים אחרים. אין לי ספק שכחלק מ- Netwise נוכל להגיע ללקוחות רבים נוספים ולהרחיב את השירות לפתרון כולל."

אודות Netwise

חברת Netwise היא החברה המובילה בישראל בהקמת מערכות לאינטראקציה עסקית. החברה משלבת מומחיות בניהול פרויקטים, פיתוח תוכנה ואפיון ממשק משתמש, ומעסיקה כ- 300 עובדים. Netwise מספקת שירות מקצועי ללמעלה מ- 70 חברות וארגונים מהגדולים ביותר במשק, ועובדת בשיתוף פעולה עם מיקרוסופט כשותף זהב.  www.netwise.co.il

בתמונה: בועז חן, מנכ"ל Netwise צילום: יחסי ציבור