חברת גולן טלקום, המפעיל הסלולרי החדש, חתמה על הסכמים להקמת שני מתגים והפעלתם במתקני האירוח של החברות טמרס טלקום ובזק בינלאומי

המתגים החדישים הינם מתוצרת חברת NSN- Nokia Siemens Networks שנבחרה על ידי גולן טלקום לאספקת התשתית הטכנולוגית של הרשת הסלולרית החדשה. גולן טלקום תחל להעניק שרות ללקוחותיה ב- 2012.

 

מיקום המתגים החדשים, שיופעלו על ידי גולן טלקום בשני אתרים נפרדים, משכפל את ליבת הרשת, וזאת על פי מדיניות החברה להבטיח שרידות מערכתית מירבית. מתקני האירוח של טמרס טלקום בצפונה ובזק בינלאומי במרכז הארץ, מתאפיינים ברמה גבוהה ביותר של תשתית פיסית ומערכות גיבוי שתוכננו לעומסים ולגיבוי מירביים. שני המתגים הנמצאים בתהליך הקמה יאפשרו לרשת החדשה של גולן טלקום פרישה מהירה ונגישות תמסורתית אמינה ובעלות נמוכה לכל ספקי התקשורת בישראל.

 

 

המתקן והמערכות התומכות שתקים גולן טלקום בבזק בינלאומי תוכננו על ידי בזק בינלאומי כך שיתנו מענה אופטימאלי לביצועי רשת שרידה ואיכותית. מעבר לשירותי האירוח והניהול קצה לקצה בחוות השרתים הגדולה של החברה (IDC) שהינה הגדולה והמתקדמת בישראל ומבוססת על טכנולוגיות ירוקות חדשניות, הקימה בזק בינלאומי גם מערכות חשמל ייעודיות עבור גולן טלקום. הייחודיות במערכות החשמל שתכננה בזק בינלאומי עבור גולן טלקום, טמונה בהיותן מנוהלות כשירות ומחויבות על פי צריכה. כמו כן בזק בינלאומי תספק לגולן טלקום קיבולות אינטרנט על תשתית רשת האינטרנט החדשה של החברה.

 

טמרס טלקום מחזיקה במתקן דאטה סנטר חדשני בצפון ישראל, המתקן משמש גם כתחנת הנחיתה של רשת התקשורת העולמית של טמרס טלקום, הרשת המהירה והגדולה בישראל. במתקן נמצאים רוב שחקני התקשורת והוא מהתקדמים והחדשניים ביותר בישראל. המתקן פועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ועבודות תשתית מיוחדות בוצעו עבור הקליטה של גולן טלקום.

 

מנכ"ל טמרס טלקום גיא כספי מסר כי "שיתוף הפעולה עם גולן טלקום הוא חשוב ומאפשר לנו פיתוח של ליבת העסקים המרכזית לתחומים נוספים, אנחנו מאמינים בהצלחה של גולן טלקום בשוק".

 

פרטים נוספים באתר חברת גולן טלקום : www.golantelecom.co.il