פרטנר ו- 012 סמייל ממשיכות לפעול בהתאם לאסטרטגיה של מיקוד כל חברה בליבת עסקיה לצד מיזוג ואיחוד פעילויות חופפות בתחומי התשתית והמטה לשם מקסום סינרגיות תפעוליות וארגוניות

 

כהמשך ישיר לאיחוד מערך ההנדסה תחת פרטנר והעברת פעילות התקשורת הקווית לעסקים ל- 012 סמייל, יחידות המטה – משאבי אנוש, כספים, משפטית, רכש ולוגיסטיקה יאוחדו בהתאמה, לשם מתן שירותים משותפים תחת ניהול אחוד.

 

מנחם תירוש ימונה לסמנכ"ל תפעול ראשי של הקבוצה ( COO) - יהיה אחראי לאינטגרציה של חטיבות הטכנולוגיות, מערכות המידע והתפעול של הקבוצה וזאת לצד היערכות אסטרטגית ארוכת טווח בתחומים אלו.

 

 

כחלק מאסטרטגיית השילוב בין- 012 סמייל ולפרטנר, למיצוי סינרגיות תפעוליות וארגונית ולשילוב פעילויות חופפות, לצד השמירה על ליבת עסקים נפרדת – פרטנר בסלולר ו-012 בטלפוניה קווית, isp תמסורת ושיחות בינלאומיות, הוחלט על איחוד שירותי המטה בקבוצה לרבות משאבי אנוש, כספים, משפטית רכש ולוגיסטיקה תקשורת ואחריות תאגידית. שירותים אילו ינתנו באופן משותף תחת ניהול אחוד. מהלך זה הינו המשך ישיר של איחוד מערך ההנדסה של שתי החברות תחת פרטנר והעברת פעילותו של אגף תקשורת קווית ל- 012 סמייל. המהלך יושלם עד סוף הרבעון הראשון של שנת 2012.

 

פעילות חטיבת הכספים של 012 סמייל, בניהולו של יוסי יניב, תוכפף במלואה לסמנכ"ל הכספים הראשי של הקבוצה, זיו לייטמן.

 

פעילות הכלכלה תועבר לניהולו של עמית לנג שהינו חבר הנהלת פרטנר מזה למעלה משנה, אשר ינהל את חטיבת הרגולציה הפיתוח העסקי והכלכלה, מתוך כוונה למקד תשומת לב בפעילות הכלכלה והבקרה התקציבית.

 

מנחם תירוש מונה לסמנכ"ל תפעול ראשי של הקבוצה- COO ויהיה אחראי לאינטגרציה של חטיבות הטכנולוגיות, מערכות המידע והתפעול של הקבוצה וזאת לצד היערכות אסטרטגית ארוכת טווח בתחומים אלו.

 

מנחם תירוש יפעל בשיתוף פעולה מלא עם הסמנכ"לים המכהנים אבי ברגר, רונית רובין ושחר לנדאו.

 

מינוי מנחם תירוש ל- COO יאפשר מיקוד של התשומות הניהוליות הנדרשות לצורך אינטגרציה בין תהליכים חוצי ארגון, ואיזון בין פעילויות קצרות מועד וארוכות טווח בתחומי הרשת, טכנולוגיה והתפעול. בין אתגרים אלה: היערכות לרשת הדור הרביעי, שדרוג מערכות מידע והיערכות להחלפתן, מיצוי היתרונות הטכנולוגיים והתפעוליים של פרטנר ו-012 סמייל כחלק מקבוצת תקשורת אחד ועוד.

 

למנחם ניסיון רב בתחום התקשורת. הוא נמנה עם מקימי פרטנר ושימש כסמנכ"ל הטכנולוגיות של פרטנר מיום הקמתה ועד לשנת 2004. קודם למינויו כיהן כמנכ"ל חברת סכמה, העוסקת בפיתוח פתרונות אופטימיזציה לרשתות סלולר ומילא תפקידי ניהול מגוונים וביניהם מנכ"ל חברת הסטארט אפ Outsmart ומנכ"ל חברת TTI טלקום. לתירוש תואר ראשון בהנדסת חשמל (B.Sc) מהטכניון ותואר שני בהנדסת מערכות תקשורת (M.Sc) מאוניברסיטת בן גוריון.

 

}loadposition advert2}