חברת רד בנד תוכנה, המובילה העולמית בשוק ניהול תוכנה סלולרית (MSM) עם למעלה ממיליארד מכשירים מבוססי תוכנת רד בנד, הודיעה על פתרון וירטואליזציה ניידת - vLogix Mobile™ 5.0. זהו הפתרון הראשון הזמין לאינטגרציה נרחבת בסמארטפונים, טאבלטים, מודמים ומכשירים ניידים של משתמשי הקצה והארגונים

בשונה ממוצרי וירטואליזציה ניידת אחרים, vLogix Mobile הוא הראשון שניתן להטמיעו בתוך מספר שבועות, במקום מספר חודשים, ומאפשר זמן כניסה לשוק המהיר ביותר.

 

vLogix Mobile 5.0(לשעבר VLX™) משלב את הביצועים והאמינות המוכחים של Type-1 mobile hypervisor הנפוץ ביותר בתעשייה, יחד עם הניסיון הייחודי של רד בנד בפיתוח טכנולוגיות משובצות מחשב מתקדמות, שעובדות במסגרת המורכבויות הייחודיות ואילוצי המשאבים של הפלטפורמות הניידות. vLogix Mobile מאפשר הפעלת שתי מערכות הפעלה בו זמנית, בצורה נפרדת ומאובטחת על גבי אותה חומרה, עבור:  הרחבת התמיכה בתוכנות קיימות על פלטפורמות חדשות, ובכך לבטל את הצורך לעצב, לפתח ולאמת תוכנות קיימות מחדש, בכדי שיתמכו בתצורות מערכות ההפעלה החדשות, ושילוב פרופילים נפרדים, האחד לשימוש עסקי והשני לשימוש אישי, על גבי אותו סמארטפון, המאפשר שימוש במכשיר אישי לצורכי עבודה- Bring Your Own Device (BYOD).

 

 

"פתרונות וירטואליזציה ניידת כמו פתרון vLogix Mobile של רד בנד, מאפשרים ליצרני הטלפונים הסלולריים והמכשירים הניידים להפוך אותם לתחרותיים יותר הן במערך התכונות והן במחיר, ובמקביל מאפשרים למנמ"ר בארגונים לתת מענה לאתגר החדש של BYOD", אמרה סטייסי קרוק, אנליסטית בכירה, חטיבת מחקר תוכנה עסקית למכשירים ניידים, ב-IDC. "על ידי השימוש החוזר בתשתיות תוכנה קיימות באופן חסכוני יותר, יחד עם תמיכה מהירה יותר ביישומים חדשים וההפרדה המאובטחת בין המידע האישי למידע העסקי על גבי מכשיר נייד אחד, כל התעשייה תהנה מיתרונות הוירטואליזציה הניידת".

 

תכונות ה-vLogix Mobile 5.0

אינטגרציה מהירה – יכולות ניהול מורחבות וארכיטקטורה שניתנת להרחבה, מאפשרות ליצרנים להוציא לשוק בצורה קלה ומהירה טלפונים סלולריים ומכשירים ניידים שעברו וירטואליזציה. כתוצאה מכך, האינטגרציה מתבצעת כעת בתוך שבועות, ולא בתוך חודשים, מה שהופך את vLogix Mobile לפתרון הוירטואליזציה הניידת היחיד הנותן מענה מיידי לשוק הרחב.

מבוסס תקנים – תמיכה מקדימה בתקן Virtualization Management Object (VirMO) החדש, שהוצע על ידי רד בנד בקבוצת העבודה של Open Mobile Alliance Device Management (OMA DM). התקן מהווה שלב קריטי להבטיח כי יצרני המכשירים, מפעילי הסלולר והארגונים יימנעו ממערכות סגורות יקרות, הקיימות בשוק שרתי הוירטואליזציה.

ניהול דרך האויר (OTA) – מאפשר ניהול רציף דרך האויר של מכשירי וירטואליזציה על ידי שימוש בפתרונות רד בנד המובילים בתעשייה לניהול מכשירים, לניהול וניתוח תוכנה ולעדכון קושחה מרחוק (FOTA); פתרונות המשמשים לניהול יותר מ-900 דגמים של טלפונים סלולריים ומכשירים ניידים.

 

vLogix Mobile מבוסס על VLX Type-1 mobile hypervisor, של חברת VirtualLogix, שנרכשה על ידי רד בנד בספטמבר 2010. רישיונות vLogix Mobile נרכשו על ידי יותר יצרני סמארטפונים ויצרני מכשירים מקושרים, מאשר כל מוצרי הוירטואליזציה הניידת האחרים גם יחד.

 

"הנעת התעשייה לאמץ טכנולוגיות מתקדמות כמו וירטואליזציה ניידת, דורשת הפעלה משולבת של כל חלקי המערכת. עבור המתחרים שלנו, חסרי הניסיון בתעשיית המובייל, זהו אתגר ממשי ומרתיע", אמר יורם זלינגר, מנכ"ל רד בנד תוכנה. "רק לרד בנד יש ניסיון בעבודה משותפת עם כל יצרני המכשירים, ספקי המוליכים למחצה והמפעילים הסלולריים המובילים, ניסיון שיכול להניע אימוץ טכנולוגיות ניידות חדשות, ביותר ממיליארד טלפונים סלולריים ומכשירים ניידים. בעוד שאחרים עובדים על פרויקטים בשלב המחקר, המפתח הוא לפעול בשיתוף פעולה הדוק עם הצרכנים ועם השותפים ולבנות מוצר אמין וניתן להרחבה, וזה מה שאנו מביאים ב vLogix Mobile".

 

רד בנד תוכנה (www.redbend.com), מובילת שוק ניהול תוכנה סלולרית - Mobile Software Management (MSM), עם יותר ממיליארד מכשירים מבוססי תוכנת רד בנד, משפרת בהתמדה מכשירים ושירותים ניידים, בעולם המתפתח במהירות. רד בנד היא החברה היחידה המספקת מוצרים מבוססי סטנדרטים ופתרונות לניהול תוכנה, ניהול מכשירים, ווירטואליזציה של מכשירים ניידים, אשר מתאימים לכל טלפון סלולרי ומכשירים מקושרים בצורה אחידה, יעילה ובטוחה דרך האוויר (OTA). רד בנד מאפשרת ללקוחותיה להישאר תחרותיים בשוק דינאמי על ידי כך שהיא מסייעת לספק שירותים בעלי ערך במספר הולך ועולה של מכשירים מקושרים עם מורכבות תוכנה גוברת. יותר מ- 80 יצרני מכשירים, מפעילי סלולר, יצרני מוליכים למחצה ויצרני רכב בכל העולם סומכים על רד בנד עם נכסיהם החשובים ביותר – המכשירים הניידים והמקושרים שעליהם לקוחותיהם מסתמכים.