בינת מערכות תוכנה, מקבוצת רד-בינת, חתמה על הסכם שותפים הכולל ייצוג ותמיכה בלעדיים, בקו המוצרים של חברת Sitrion הגרמנית, לאחר מהלך של הכשרה והסמכה שעברו נציגי החברה במשרדי החברה בגרמניה. הפתרונות הטכנולוגים של ,Sitrion מאפשרים לקשר בין יישומי מיקרוסופט מכל סוג שהוא, לרבות SharePoint ו-Office, ליישומי ותהליכי SAP במהירות, ביעילות ובאמינות

 

בין פתרונות Sitrion שבינת תוכנה תספק מעתה בארץ, ניתן למצוא את פתרון התוכנה ServiceStudio המאפשר לכל מתכנת .Net לפתח בצורה טבעית פתרונות על SAP. ה-ServiceStudio מתווסף ל- ,Visual Studio 2010 החושף למפתחים בסביבת מיקרוסופט את כל השכבות האפליקטיביות של ,SAP בין אם מובנות או מותאמות, ללא כתיבת קוד כלל. תשתית זו מאפשרת למעשה לייצר ב-.Net שכבת שירותים מבוססי SAP מכל תשתיות מיקרוסופט, לרבות SharePoint, CRM, Lync, Office, כמעט ללא כתיבת קוד, תוך תאימות לכל מנגנוני האבטחה המקובלים של SAP.

 

 

קו המוצרים שבינת מערכות תוכנה מציעה, כולל גם עשרות תבניות מוכנות של תרחישים לרכיבי תוכן של SharePoint המציגים ומעדכנים מידע מתוך ה- SAP. שירות מוצע נוסף הוא ה-Universal Approval המאשר תהליכי Workflow של SAP ישירות מסביבת Outlook ומכשירי מובייל שונים גם במצב Offline.

 

מירון פרידמן, CTO בינת מערכות תוכנה: "פתרונות Sitrion הינם פתרונות רבי עוצמה במספר מובנים. ראשית, זו פעם ראשונה שמוצר מאפשר להעביר את כל כוח הפיתוח לידיו של מפתח ה-.net ללא צורך בשום שינוי או פיתוח מצד ה-SAP. שנית, אין כל צורך בהתקנות של רכיבי שרת , כל כרטיסי ההרחבה (Adapters) מותקנים בסביבת הפיתוח ויכולים להיות מופצים לכל סביבה לרבות לסביבות ענן, לדוגמא Microsoft Azure, כך שתוך שעות בודדות, ניתן להקים כל יישום מעל סביבת SAP. שלישית, הסביבה הטבעית והתבניות המוכנות להקמת יישומים, לא דורשות שום שינוי בתצורת העבודה הרגילה".

 

חברת בינת מערכות תוכנה בע"מ, מקבוצת רד-בינת, היא בית תוכנה המתמחה בייעוץ, תכנון, פיתוח, עיצוב ואינטגרציה של מערכות ארגוניות. כחלק מקבוצת רד בינת, מסוגלת בינת תוכנה לספק ללקוחותיה פתרונות מלאים בנושאי מחשוב ותקשורת מחשבים.

 

בין תחומי ההתמחות של החברה: ניהול ידע, כולל פיתוח והטמעת SharePoint 2010, פיתוח אתרי אינטרנט ומערכות ניהול תוכן, אינטראנט, BI, פתרונות לתחום הביטוח והפנסיה, פרויקטי פיתוח לפי דרישה ועוד. יתרונה מתבטא ביכולת הניתוח המבוססת על לימוד מעמיק של הסביבה העסקית והארגונית של לקוחותיה. בנוסף מתמחה בינת מערכות תוכנה בפיתוח מערכות לעולם ה- video management, מערכות בתחום ה- HLS ובעולמות הטלפוניה.

 

בינת מערכות תוכנה מובילה בישראל בתחום טכנולוגיות SharePoint והינה שותפה זהב של מיקרוסופט, מפתחת פתרונות SharePoint . סל המוצרים המשלימים שמציעה בינת תוכנה לסביבת SharePoint כוללים מערכות Nintex Workflow, Nintex Reporting, Metalogix SharePoint Migration, Metalogix SharePoint Backup and Restore ,Metalogix SharePoint Archiving. פתרונות אינטגרציה ל-SAP ועוד.

 

בחברה מועסקים כ-75 עובדים. http://www.bynetsoft.co.il

 

החברה נוסדה בשנת 2005 בגרמניה, בעלת מספר סניפים בגרמניה ובארצות הברית. הפתרונות טכנולוגים של Sitrion מקשרים יישומי Microsoft כגון SharePoint ו-Office ליישומי ותהליכי SAP במהירות, ביעילות ובאמינות.

Sitrion הינה שותף זהב של Microsoft ו- Certified SAP. לחברה מאות לקוחות ברחבי העולם, בהן Microsoft, eBay, Pitney Bowes, Siemens AG, Lego.