חברת רד בנד תוכנה הודיעה כי השירות החדש Omakase Lock service של NTT DOCOMO INC, המפעילה הסלולרית מהמובילים בעולם עם 60 מיליון samsungjet21010לקוחות ביפן

כולל את האפליקציה לנעילה מרחוק מבוסס vDirect Mobile של רד בנד. האפליקציה הניתנת לנעילה מכל מקום רק באמצעות התקשרות ל- DOCOMO, מספקת אבטחה מוגברת לסמארטפונים מבוססי אנדרואיד שהלכו לאיבוד, באמצעות מניעת גישה לגורמים לא מורשים.

מאז 2009, DOCOMO עשתה שימוש בתוכנה של רד בנד עבור עדכון קושחה דרך האויר (FOTA), ניהול מכשירים וניהול אפליקציות במגוון טלפונים סלולריים ומכשירים מקושרים. בעקבות אימוץ התוכנה של רד בנד ביפן, docomo.com, חברת בת בבעלות מלאה של NTT DOCOMO INC, הפכה למשקיעה אסטרטגית ברד בנד ב- 2011. כעת החברות מרחיבות את שיתוף הפעולה בניהן כך שיכלול את האפליקציה החדשה לנעילה מרחוק של DOCOMO, מתוך Omakase Lock, אשר תואם לתקני התעשייה Open Mobile Alliance Device Management (OMA DM).

 

"בחרנו ברד בנד כשותפה שלנו לפיתוח אפליקציה לסמארטפונים מבוססי אנדרואיד שכן פתרונות ניהול התוכנה החדשניים, הטכנולוגיה המצויינת ותמיכת הלקוחות הקשובה של רד בנד, תרמו למימוש החזון וההישגים שלנו בשלושת השנים האחרונות", אמר קזואקי טרונומה, סגן נשיא ומנהל מחלקת הפיתוח של ציוד התקשורת ב- DOCOMO. "מאחר ומשתמשי הסמארטפונים יכולים להוריד אפליקציות חדשות ולבצע התאמה אישית של הטלפונים שלהם בחופשיות, הסמארטפונים מחייבים אמצעי אבטחה שונים מאלו המשמשים את הטלפונים הרגילים. vDirect Mobile של רד בנד מאפשר ל DOCOMO להציע את שירות האפליקציה לנעילה מרחוק לסמארטפונים מבוססי אנדרואיד".

יורם זלינגר, מנכ"ל רד בנד תוכנה, אמר, "המעבר לסמארטפונים מואץ ביפן, עם גידול של 450 אחוז, הם צפויים להוות 56 אחוז מהמכשירים החדשים שימכרו בשנת הכספים של 2011, לפי מכון המחקר MM. הפופולאריות של הסמארטפונים היא מגמה ברורה בכל העולם, והמפעילים מנסים להרחיב את עסקיהם באמצעות אפליקציות ושרותי נעילה מרחוק. אנו גאים ש- DOCOMO ממשיכה להביע אמון ברד בנד באמצעות פרויקט הפיתוח הזה. אנו מחויבים לתמוך ב- DOCOMO לשיפור הפונקציונאליות של מוצריה ולהגברת שביעות הרצון של הצרכנים".

NTT DOCOMO הינה חברת השירותים המשולבים מהמובילים בעולם המתמקדת בניידות וסלולר. לחברה יותר מ- 60 מיליון לקוחות בעלי מכשירים סלולריים ביפן, הפועלים באמצעות רשתות אלחוטיות מתקדמות, כולל רשת 3G לאומית וכן אחת מרשתות ה- LTE המסחריות הראשונות בעולם. מינוף היכולות הייחודיות שלה כמפעילה סלולרית, DOCOMO היא מובילת הפיתוח של טכנולוגיות פורצות דרך כגון NFC לתשלומים סלולריים, GPS סלולרי, טלוויזיה סלולרית, עזרה אינטואיטיבית סלולרית, ניטור סביבתי, רשתות חכמות ורבות נוספות. בעולם, החברה מספקת מומחיות טכנית ותפעולית לשמונה מפעילות סלולריות וחברות שותפות נוספות. NTT DOCOMO נסחרת בבורסות של טוקיו (9437), לונדון (NDCM) וניו-יורק (DCM). למידע נוסף ניתן לבקר באתר החברה www.nttdocomo.com.

רד בנד תוכנה (www.redbend.com), מובילת שוק ניהול תוכנה סלולרית - Mobile Software Management (MSM), עם יותר ממיליארד מכשירים מבוססי תוכנת רד בנד, משפרת בהתמדה מכשירים ושירותים ניידים, בעולם המתפתח במהירות.

רד בנד היא החברה היחידה המספקת מוצרים מבוססי סטנדרטים ופתרונות לניהול תוכנה, ניהול מכשירים, ווירטואליזציה של מכשירים ניידים, אשר מתאימים לכל טלפון סלולרי ומכשירים מקושרים בצורה אחידה, יעילה ובטוחה דרך האוויר (OTA). רד בנד מאפשרת ללקוחותיה להישאר תחרותיים בשוק דינאמי על ידי כך שהיא מסייעת לספק שירותים בעלי ערך במספר הולך וגדל של מכשירים מקושרים עם מורכבות תוכנה גוברת. יותר מ- 80 יצרני מכשירים, מפעילי סלולר, יצרני מוליכים למחצה ויצרני רכב בכל העולם סומכים על רד בנד עם נכסיהם החשובים ביותר – המכשירים הניידים והמקושרים שעליהם לקוחותיהם מסתמכים.

בתמונה (צילום אילוסטרציה): טלפון סמסונג מבוסס מערכת הפעלה אנדרואיד