מעבדת קספרסקי חושפת פתרון אבטחה אוניברסלי חוצה פלטפורמות שמעניק הגנה לפי.סי, למק ולכל מכשיר נייד– לפטופ, טאבלט וסמארטפון. ברכישת רישיון בודד יוכל המשתמש להגן על מספר מכשירים. התוצאה - חסכון בעלויות האבטחהkasparsky13512

 

השימוש במספר מכשירי מחשוב בו זמנית הפך לסטנדרט מקובל. משתמש יכול להיות בעל מחשב שולחני בבית לצד מכשירים ניידים כמו לפטופ, סמארטפון ומחשב לוח. המכשירים האלה מתבססים על תוכנות וחומרות שונות – עם זאת, כל המכשירים מתאפיינים בתכונות דומות: לכולם קישוריות אינטרנט, על כולם מאוחסן מידע שחשוב למשתמש וכולם מהווים מטרות איכות עבור פושעי סייבר והאקרים. הגנת המידע שעל כל מוצרי המחשוב שבבעלותכם היא חיונית וכאן נכנסת לתמונה Kaspersky ONE.

התוכנה מוצעת עבור 3 ו-5 מכשירים שונים ומסוגלת להגן על מחשבים שמריצים מערכות הפעלה Windows מבית מיקרוסופט או Mac OSx מבית אפל, סמארטפונים שמריצים אנדרואיד, Windows Phone, סימביאן ובלאקברי וטאבלטים מבוססי אנדרואיד. כל פלטפורמה תזכה להגנה הטובה ביותר שמתאימה לאיומים אליהם היא חשופה – בעזרת אפליקציה ייעודית שמותאמת לממשק של המכשיר.

ההתקנה וההפעלה של Kaspersky ONE היא פשוטה וידידותית, בעזרת קוד הפעלה אוניברסלי. לא תצטרכו לעדכן או להגדיר מחדש את הרשמת התוכנה לכל מכשיר בנפרד. תחת זאת, המשתמש מקבל הכל תחת קורת גג אחת. עדכוני מסד הנתונים של התוכנה הם חינמיים ומתבצעים אוטומטית והמשתמש יכול לבחור בעצמו אילו מכשירים יזכו להגנת התוכנה בעזרת מרכז התקנה אוניברסלי. מי שרכש חבילת 3 מוצרים יכול לפרוש את הגנת Kaspersky ONE על הפי.סי השולחני שלו, המקבוק שלו וסמארטפון האנדרואיד שלו.

לדברי יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד מעבדת קספרסקי: "המחשבים האישיים איבדו את המונופול על אחסון המידע. כמות משמעותית של מידע רגיש מאוד נשמרת על סמארטפונים וטאבלטים. זו הסיבה שחיוני מאוד לאבטח את כל המכשירים שלכם בפני פושעי סייבר. בעזרת ההגנה האוניברסלית של Kaspersky ONEכל מחשבי הפי.סי, המק, הטלפונים הניידים ומחשבי הלוח שבבעלותכם יכולים להיות מוגנים בקלות".

לדברי נעם פרויומוביץ, מנכ"ל פאוור תקשורת, משווקת מעבדת קספרסקי בישראל, "ONE הוא פתרון אבטחה ראשון מסוגו וזול מסוגו. מדובר בתפיסת אבטחה חדשה וייחודית שמאשרת למשתמשים להגן באמצעות רישיון אחד על כל המכשירים שברשותם. התוצאה היא מוצר האבטחה הנותן למשתמש את הפתרון הזול ביותר לכל צרכיו".

תכונות המוצר

תוכנת Kaspersky ONE היא פתרון אחוד על בסיס רישיון בודד, שמביא הגנה עילאית למכשירים בעלי חומרה שונה ומערכות הפעלה שונות. 

מחשבי Microsoft Windows. ההגנה הגמישה של התוכנה מספקת אבטחה מתקדמת מפני וירוסים, סוסים טרויאניים, האקרים, ספאם ועוד. השילוב בין שירותי ענן ופתרונות תוכנה מקומית מאפשר הגנה מהירה ואפקטיבית למוצרים אלה. 

מחשבי Mac. האנטי וירוס זוכה הפרסים מגיב מיידית לאיומים שונים וישמור על המק שלכם ועל כל התמונות, המוזיקה, התכנים והחשבונות המקוונים שלכם מפני פושעי סייבר. התוכנה מסוגלת לאתר איומים שיכולים להשפיע על מערכות אחרות ולמנוע מכם מלהפיץ בטעות קבצים נגועים שישפיעו על מחשבי חבריכם. 

סמארטפונים. סלולריים חכמים והתכנים שעליהם הפכו לרגישים מאוד למתקפות פושעי סייבר והאקרים, לא פחות מהמחשב האישי.

תוכנת Kaspersky ONE מסוגלת לספק לסמארטפון את אותה הגנה מפני נוזקות, וירוסים וסוסים טרויאניים שהיא מספקת למחשב האישי. בנוסף, התוכנה מאפשרת איתור סלולריים גנובים ומחיקת מידע מהם מרחוק.

טאבלטים מבוססי אנדרואיד. תוכנת Kaspersky ONE כוללת את תוכנת Kaspersky Tablet Security, הפתרון החדש והמתקדם ביותר לאבטחת מחשבי לוח. התוכנה נועדה להגן על טאבלטים מבוססי אנדרואיד מפני כל סוגי הנוזקות – בממשק נוח שנבנה במיוחד עבור מחשבי לוח.

One יופץ במחיר 179 שקל ל-3 מכשירים וב-289 שקל ל-5 מכשירים. ניתן יהיה להשיגו ברשתות השיווק הגדולות כדוגמת באג ואופיס דיפו ובחנויות המחשבים

צילום: יחסי ציבור