חברת TelAway משיקה שירותים סלולאריים לנוסעים להודו וסין. השירות החדש מאפשר לנוסעים לקחת עמם מכשיר סלולארי מתקדם, עם מספר מקומי (הודי או סיני) לזמינות גבוהה למקומיים וחיוג ישיר לישראלtelaway .

השירות כולל, כמו יתר שירותי TelAway, גם שירות הפניית שיחה מהסלולרי הישראלי האישי. באמצעות שירות זה הנוסע זמין במכשיר אחד ב-2 מספרים: מספר מקומי + המספר הסלולארי הישראלי האישי שלו. כתוצאה מכך, שירות זה מקנה חיסכון אדיר גם בשיחות הנכנסות מישראל להן המשתמש עונה בכל מקרה.

החברה מציעה לכל יעד כרטיס סים עם מספר מקומי , המאפשר חיסכון כספי המגיע ל-80 אחוז חיסכון בהשוואה לעלויות המוצעות כיום על ידי חברות הסלולאר בישראל. הלקוח יחסוך כ11-עד 13 שקל בשיחות הנכנסות בהודו וכ-6 שקלים ומעלה בשיחות נכנסות בסין  - בהשוואה למחירי המינימום של חברות הסלולאר הישראליות. החיסכון ללקוח ממוצע מאות דולרים בכל נסיעה.השירות הותאם במיוחד לצרכי אנשי עסקים, שבמסגרת נסיעותיהם מתקשרים רבות עם גורמים מקומיים בסין והודו, אולם גם הנוסעים לנסיעה פרטית יהינו מכל תועלות השירות ומהחיסכון העצום. עמי יעקוביאן, מנכ"ל TelAway  ישראל, מסביר כי על פי הסטטיסטיקה, בזמן נסיעה  רוב השיחות הנעשות הן למספרים מקומיים ולאו דווקא לישראל " כ- 77 אחוז מהשיחות הנעשות בזמן השהייה בחו"ל הן מקומיות, ללקוחות, קולגות שעובדים עמם או לתיאום עם בתי מלון , מוניות, מסעדות ועוד. ולכן מספר מקומי מאפשר זמינות לגורמים אלה ומקנה חיסכון עצום".

לדבריו, השימוש במספר מקומי מאפשר גם זמינות לשיחות המגיעות מהמספר "הרגיל" של הלקוח בישראל, הודות לשירות "עקוב אחרי",בהן מושג חיסכון נוסף.

הלקוח נהנה מכיסוי קליטה מירבי דרך חברותChina Mobile  , הרשת הגדולה בסין וחברתIdea Mobile   , הרשת הגדולה בהודו.

השירות פשוט להפעלה באמצעות חיוג בינ"ל ישיר - ללא CALLBACK. TelAway  מספקת כמובן גם שירותי רשת מתקדמים - משיבון, שיחה מזוהה, הודעות SMS, GPRS.