חברת קשר עולמי משיקה את ה- M-SIM כרטיס סים משולב אמריקאי ובינלאומי על כרטיס אחד לשימוש בסלולאר בארה"ב ומעל 190 מדינות בו זמנית כרטיס הסים מאפשר את השיחות הזולות ביותר מחו"ל לישראל באמצעות טכנולוגיה חדשנית המשלבת  2 כרטיסי סים עם מספרים סלולאריים קבועים לכל החיים, אנגלי ואמריקאי לשימוש בכל מקום בעולם באמצעות כרטיס סים אחד. ה- M-SIM מאפשר חסכון של עד 90% בשימוש עם מכשיר סלולארי בארה"ב ובמעל 190 מדינות בעולם.
כרטיס הסים מאפשר את השיחות הזולות ביותר מחו"ל לישראל באמצעות טכנולוגיה חדשנית המשלבת  2 כרטיסי סים עם מספרים סלולאריים קבועים, אנגלי ואמריקאי לשימוש בכל מקום בעולם באמצעות כרטיס סים אחד. ה- M-SIM מאפשר חסכון של עד 90 אחוז בשימוש עם מכשיר סלולארי בארה"ב ובמעל 190 מדינות בעולם .


עד היום, מי שנסע לארצות הברית ורצה לחסוך בעלויות הסלולאריות שלו נאלץ לרכוש כרטיס סים אמריקאי מקומי  וכדי לחסוך ביעדים אחרים לרכוש כרטיס סים בינלאומי בנפרד. ה-M-SIM כולל את שני "הפרופילים", האמריקאי והבינלאומי, בכרטיס אחד, חוסך בעלויות הרכישה ומאפשר ניצול מיטבי של זמן האוויר הנטען לכרטיס.
כרטיס ה- M-SIM פועל במעל 190 מדינות בתעריפים אטרקטיביים כשבמעל 50 מדינות, כולל ארה"ב, תעריף השיחות הנכנסות הוא רק 0.05$ לדקה. הכרטיס מעניק תעריפי SMS מוזלים מאירופה, קבלת SMS חינם מכל העולם ומשיכת הודעות מהמשיבון ללא עלות.


יובל גאוני, מנכ"ל ומבעלי קשר עולמי: "כרטיס ה- M-SIM מציג מהפכה אמיתית בשימוש בסלולר בחו"ל. השילוב החדשני של שני פרופילים סלולאריים על כרטיס אחד המנוהל כחשבון משותף, מאפשר שימוש חסכוני ביותר בסלולר בארה"ב ובעוד מעל 190 מדינות בעולם עם אותו כרטיס סים. זה הפתרון המשתלם ביותר לשימוש בסלולארי בחו"ל. בחודשים הקרובים נצרף לכרטיס פרופילים סלולאריים נוספים שיאפשרו הוזלה משמעותית ביעדים נוספים".


כרטיס הסים המשולב כולל מדריך בעברית, אפשרות לטעינת זמן אויר אוטומטית ופירוט שיחות והיסטוריית פעולות בחשבון ללא עלות. הכרטיס הוא מסוג Pre-Paid ובנוסף לחסכון הוא מאפשר ללקוח שליטה מלאה בהוצאות, ללא התחייבות וללא הפתעות בחשבון.


אתר חברת קשר עולמי: http://www.sti.co.il/