עם פתיחת עונת הנסיעות של הקיץ, חברת פלאפון משיקה שירות ניווט מתקדם ללקוחותיה הנוסעים לחו"ל בשיתוף חברת טלמפ הישראלית, המתמחה במתן שירותים מתקדמים מבוססי מיקום

 לקוחות פלאפון יוכלו מעתה לנסוע עם מכשירם האישי ברשת High Speed GSM וליהנות מניווט בעברית בארה"ב ובמדינות צפון אמריקה וכן במערב ומזרח אירופה. עלות השירות בחו"ל: 199 שקלים ל-10 ימים, כולל חבילת גלישה ללא הגבלה שמיועדת לניווט בלבד.

 

זיו קסלמן, מנהל אגף מוצרים ושירותים מתקדמים בפלאפון: "שירות ה- GPS נוויגיטור הפך לשירות חיוני ללקוח הישראלי. כיום יש לפלאפון מאות אלפי לקוחות מנווטים וגם כאשר הם נוסעים לחו"ל הם מעדיפים להיעזר בשירותי ניווט המאפשרים להם התמצאות קלה ונוחה גם במקומות לא מוכרים ללא צורך בהשכרת GPS ותוך המשך שימוש באפליקציה המוכרת להם במכשירם האישי ובעברית".

 

שירות ה-GPS נוויגייטור של פלאפון בחו"ל מגיע גם בגרסת +GPS המתקדמת, בהתאם לאפליקציה שבידי הלקוח. השירות, שמאפשר ניווט הן לנוסעים ברכב והן להולכי רגל, מעניק גישה למפות עדכניות, בתי עסק, אלפי נקודות עניין כגון מסעדות, פארקים, קניונים, מופעי בידור, מוזיאונים ועוד ומאפשר הכוונה ויזואלית והכוונה קולית בעברית אל מקום היעד. כמו כן, השירות מעניק עדכונים בזמן אמת על עומסי תנועה, וניתן לאתר באמצעותו מיקומים הן על פי כתובת היעד והן על פי שמות בתי עסק.

 

ניתן להצטרף לשירות ללא התחייבות במוקד פלאפון חול בכוכבית *444 , או בדוכן פלאפון בנמל התעופה בן גוריון.

צילום: חן מיקא