לכל מי שנסע לחו"ל עם הסלולרי  הומלץ עד היום למנוע מהמכשיר גלישה בחו"ל, על מנת להימנע ממצב בו אחרי שבוע ביוון, חשבון הסלולר יהיה גבוה יותר מעלות הטיול. אפילו שיחות בתוכנות מסרים מיידיים חיכו להגעה למקום בו פועלת רשת אלחוטית או עלו סכומים ניכריםorange1909

אחרי המהפכה במחירי השיחות מחו"ל לישראל, במסגרתה Hot Mobile מציעה שיחות במחיר של שקל לדקה לישראל, Orange מציגה מהפכה בתעריפי הגלישה בחו"ל ומציגה חבילות passport לגלישה בחו"ל בנפח 1 ג'יגה ב- 99 שקל בלבד.יעקב קדמי, מנהל חטיבת השיווק, התוכן ומנועי הצמיחה של פרטנר ציין: "Orange מציעה, לראשונה, לציבור הרחב, את תערפי הגלישה בחו"ל הנמוכים ביותר בשוק. בשנים האחרונות אנו עדים כי הלקוחות מעתיקים את דפוסי השימוש שלהם בארץ, לחו"ל ובתוך כך ציבור הגולשים התרחב משמעותית מעבר אוכלוסיית אנשי העסקים. אנו ב- Orange ניהלנו משאים ומתנים ארוכים עם המפעילות הגדולות בעולם, כדי להשיג ללקוחותינו את התעריפים המשתלמים ביותר, באופן ניכר. החל משבוע הבא לקוחותינו ימצאו את המענה ההולם ביותר עבורם לגלישה בחו"ל, אשר יאפשר להם להמשיך להיות מחוברים במחיר מצויין תוך שקט נפשי שאינם חורגים מן החבילה".

חבילת Passport לגלישה 1GB ליעדים מגוונים בחו"ל בתשלום של 99 שקל ובתוקף ל – 30 ימים מיום ההפעלה של החבילה.

החבילה היא לשימוש במגוון יעדים: אנגליה, ארצות הברית, בלגיה, יפן, לוקסמבורג, מולדובה, סינגפור, סלובקיה, ספרד, פולין, צרפת, קוריאה הדרומית, רומניה, שוויץ.

לקוחות הרוכשים את החבילה נהנים משירות התראות ב- sms בניצול של 75 אחוז ו- 90 אחוז מנפח החבילה. בסיום ניצול כל נפח החבילה מופעל שירות חסימה לגלישה סלולרית- הלקוח מיודע במקביל על כך באמצעות הודעת sms, כך שלא יהיה מצב בו יקבל חשבון מעבר ל-99 שקל בעבור הגלישה הסלולרית. בעבור לקוחות המשתמשים בתוכנות המסרים המיידים בסלולר, כמו Whats Up החבילה יכולה להיות שימושית מאוד, לאפשר להישאר Online ולחסוך משמעותית בהוצאות התקשורת. 

הפעלת שירות החסימה מאפשרת ללקוח לגדר את ההוצאה הסלולרית שלו עבור גלישה בחו"ל והיכולת לגלוש בחו"ל ללא דאגות. עם סיום החבילה הלקוח יכול לרכוש חבילה נוספת.

הרישום יתבצע באמצעות: אתר החברה, My orange ונציגי החברה במוקדים הטלפונייים ובנקודות השרות.