חברת פלאפון משיקה תוכניות חדשות ובלעדיות ליוצאים לחו"ל, החל מ-75 אגורות לדקה או סמס, וזאת כחלק מהיערכותה לעונת הנסיעות, אשר תחל בחג השבועות תימשך בחודשי הקיץ, ועד אחרי החגיםpele191211
פלאפון TRAVEL כוללת שתי תוכניות – האחת למשתמשים קלים והשניה למדברים או מסמסים מעל 30 יחידות בנסיעה.
• תוכנית פלאפון טרוול למדברים קלים – 19.9 שקל דמי שימוש חד פעמיים לנסיעה + 2.5 שקל לכל דקה יוצאת בשירות חיסכון, דקה נכנסת או סמס.
• תוכנית פלאפון טרוול למדברים או מסמסים מעל 30 יחידות בנסיעה – 49.9 שקל דמי שימוש חד פעמיים לנסיעה + 75 אגורות לכל דקה יוצאת בשירות חיסכון, דקה נכנסת או סמס.
• בנוסף, פלאפון מציעה גם לגולשים בחו"ל גלישה חופשית יומית, בתשלום של 29.9 שקל ליום, ליעדים נבחרים.

התוכניות מיועדות לכל תקופת הנסיעה, כאשר במידה והלקוח לא עשה בהן שימוש – הוא לא ישלם דבר. פלאפון היא החברה היחידה שמציעה מעתה תעריפים זולים באופן אוטומטי בכל נסיעה לחו"ל ללא צורך בפניה בכל פעם מחדש למוקד חו"ל. הלקוח יזוהה מיידית כאשר ינחת בחו"ל והתעריפים בתוכנית "פלאפון TRAVEL" יופעלו אוטומטית, כאשר החיוב כאמור יתבצע רק במידה וייעשה שימוש בחו"ל.

כך למשל לקוח פלאפון שידבר 10 דקות בחו"ל ישלם לכל הנסיעה 44.9 שקל (19.9+25 שקל), ללא התחייבות מראש לחבילה של מאות שקלים ובכל העולם, גם במדינות יקרות כמו תאילנד, סינגפור, אוסטרליה, מדינות דרום אמריקה ועוד.

לקוח שידבר ויסמס 100 יחידות בחו"ל ישלם לכל הנסיעה 124.9 שקל בלבד (49.9 + 75) ללא התחייבות מראש ולכל מדינות העולם.

לקוח שירצה לגלוש ליעדים נבחרים בחו"ל רק יומיים ישלם 59.8 שקל בלבד (29.9+29.9 שקל) ללא התחייבות מראש לחבילת גלישה.

עוז גור, מנהל אגף שיווק לקוחות ומוצרים בפלאפון אמר היום "פלאפון ממשיכה להציע את התמורה הטובה ביותר ללקוחותיה גם בעת נסיעתם לחו"ל. ישנם לקוחות ששוכחים להפעיל תוכנית חו"ל לפני נסיעתם, ומטרת התוכנית היא למנוע הפתעות בחשבונית לאחר הנסיעה. החיוב המוזל האוטומטי יחסוך ללקוחות זמן וכסף כאשר הלקוחות ישלמו בהתאם לצרכיהם".