חברת YouPhone הודיעה על השקת מסלולים חדשים לנוסעים לאירופה ולארה"ב. המסלולים כוללים מחירים מוזלים לכל השימושים בחו"לyouphone221211 שיחות יוצאות לישראל, שיחות מקומיות, שיחות נכנסות, גלישה והודעות SMS, ביעדים הפופולריים ביותר באירופה ובארה"ב. 

YouPhone, הייתה הראשונה להציע מחירים זולים בחו"ל מבין כל חברות הסלולר החדשות בעת שהשיקה את שירותי הרומינג שלה לפני כשנה. כמו גם הינה החברה היחידה שמציעה מסלול הכולל תעריפים מוזלים גם לשיחות מקומיות בתעריפים הזולים בישראל.

כזכור, YouPhone זכתה לאחרונה במקום הראשון בשביעות רצון הלקוחות מהשירות, ע"פ מחקר שבוצע על ידי מכון המחקר פאנלס, בשיתוף המבחן של המדינה. כחלק מהקפדה על רמת שירות גבוהה, מעמידה החברה ללקוחותיה מוקד טלפוני הפועל 24 שעות ביממה על מנת לספק תמיכה ומענה ללקוח גם במהלך שהותו בחו"ל.

מהלך זה מושק, במקביל למבצע, סלולר ללא הגבלה שהשיקה החברה לאחרונה , 39 שקל בלבד לחודש, ל 4 חודשים למצטרפים באתר החברה.

לדברי אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone" : YouPhone ממשיכה לשבור את המחירים הגבוהים פעם נוספת גם בחו"ל מתוך תפיסה שאפשר לשלם פחות בלי להתפשר על השירות. אנחנו מציעים ללקוחותינו את תעריפים הזולים ביותר הנעים בין 49 אגורות ל 99 אגורות בלבד ביעדים הפופולאריים באירופה ובארה"ב שאותם פוקדים הישראלים. זיהינו צורך של לקוחות לשוחח בנייד גם ליעדים מקומיים בחו"ל כדוגמת בית המלון, מסעדות, משפחה ומוניות ודאגנו להוזיל דרמטית את המחיר לדקת שיחה מקומית. השירות שלנו בחו"ל הינו פשוט, קל וזול, אינו מצריך רכישה או החלפת ה SIM - מחייגים רגיל מהמכשיר או מספר הטלפונים ונהנים מתעריף מוזל בחיוג לישראל".

חברת הסלולר YouPhone מקבוצת אלון, מציעה לציבור מסלולי סלולר זולים ואטרקטיביים ומאפשרת ליהנות מהטבות קבועות ומשמעותיות על סל הצריכה המשפחתי הרחב. כך על רכישה ברשתות מגה, אלוניות ותדלוק בתחנות דור אלון מקבלים חברי מועדון הלקוחות You הטבות בחשבון הסלולר. ההצטרפות לחברות במועדון You היא ללא תשלום ומעניקה הטבות בעולמות המזון, דלק, תקשורת ועוד.

 

מסלול אירופה

מסלול ארה"ב

דקה יוצאת לישראל/דקה נכנסת/SMS

0.49 ₪

0.99 ₪

דקת שיחה מקומית במדינה 

0.99 ₪

1.99 ₪

גלישה MB1

0.99 ₪

0.99 ₪

תשלום חד פעמי לנסיעה (למשך 30 יום)

49 ₪

49 ₪

מסלול אירופה תקף במדינות הבאות: אוסטריה, איטליה, איסלנד, אנגליה, בלגיה, גרמניה, דנמרק, הולנד, הונגריה, יוון, ליטוואניה, מלטה, נורווגיה, ספרד, פולין, פורטוגל, פינלנד, צ'כיה, צרפת, קרואטיה, קפריסין, רומניה, שבדיה