חברת FireEye, המפתחת פתרונות לעצירת מתקפות הסייבר ממוקדות ומתקדמות (APT) ומיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, הכריזה על פלטפורמה חדשה, אשר נועדה לסייע לארגונים לעצור את מתקפות הסייבר של ימינוinno11413
פתרונות הגנה רבים, כמו Firewalls ואנטי וירוס, אינם ערוכים להתמודד עם המודלים העדכניים של מתקפות הסייבר ומשאירים את הארגונים חשופים. פלטפורמת FireEye יוצרת פתרון הגנה חוצת ארגון באמצעות מנוע איתור איומים, מודיעין איומים דינמי (Dynamic Threat Intelligence) ויכולת קישוריות הדדית עם למעלה מ- 24 פתרונות הגנה של שותפי FireEye על מנת להגן בפני כל כוחות האיום העיקריים על ארגונים ולאפשר הגנה מהירה, אימות זהויות ותגובה מהירה להתקפות סייבר.

פלטפורמת FireEye מאחדת מספר רב של טכנולוגיות אבטחת מידע. היא בנויה משלושה מרכיבים שעובדים יחד: 

מנוע Multi-Vector Virtual Execution – מנוע זה תוכנן לתפוס את איומי הסייבר של ימינו על ידי שילוב אובייקטי web, קבצים חשודים ויישומי מובייל על ידי סביבות וירטואליות. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת, הערוכה להתמודד עם כוחות איום שונים באמצעות איתור וחקירת קודים זדוניים ובדרך זו יצירת מודיעין אבטחה אודות מתקפות ספציפיות לכל ארגון וארגון.

ענן מודיעין איומים דינמי (Dynamic Threat Intelligence Cloud) – ענן מודיעין האיומים הדינמי מכיל בתוכו מידע על האיומים העדכניים ביותר, על טקטיקות חדשות של פושעים, התקפות מתקדמות בפיתוח ופריצות דרך חדשות בתחום הנוזקות. על ידי החלפת מידע אודות איומים בצורה אנונימית בענן, המשתתפים מקבלים תמונה קונטקסטואלית מקיפה אודות איומים גלובליים ועל ידי כך הם יכולים לחזק את ההגנה הקולקטיבית שלהם עם אמצעי ההגנה העדכניים ביותר.

קישוריות לפתרונות שותפים באמצעות API ומודיעין אודות איומים – שותפים עסקיים של FireEye משלבים את ה- API של FireEye על מנת להשיג תמונה טובה יותר של הרשת, ולידציה למשתמשי קצה ואופציות אכיפה הנדרשות כיום על ידי ארגונים. בנוסף, FireEye תפרסם על בסיס קבוע מטה-דאטה אודות איומים חדשים על מנת ש- FireEye ויצרניות פתרונות אבטחה אחרות יוכלו לשתף פעולה בתהליכים שמטרתם למנוע התקפות סייבר.

"מודיעין דינמי של איומי אבטחה הוא קריטי במלחמה נגד האיומים המתקדמים כנגד רשתות. חברת FireEye מנטרת באופן קבוע את זירת איומי הסייבר ומבצעת ניתוח מעמיק אחר התפתחות האיומים", אמר יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף באינוקום. "פלטפורמת FireEye, יחד עם המודיעין שהיא מספקת מהווה מרכיב אינטגלי בהגנתם של ארגונים רבים בעולם ובישראל, עליה הם יכולים לסמוך.  ארגונים יכולים לשלב את הפתרונות של FireEye בתשתית פתרונות ההגנה הקיים שלהם על מנת להגיב אוטומטית כנגד איומים ולנטרל במהירות את התקפות הסייבר של היום".

אודות FireEye
מערכת ההגנה בפני נוזקות (malware) של חברת FireEye האמריקאית הינה הדור הבא במערכות הגנה בפני נוזקות ואיומים מתקדמים, התקפות zero-day והתקפות APT. הפתרונות של FireEye נוספים להגנות אבטחת מידע מסורתיות, כגון פריירוולים רגילים ופיירוולים מהדור הבא, מערכות מניעת חדירה (IPS), אנטי וירוס ו- web gateways, אשר אינן מסוגלים לעצור נוזקות מתקדמות וכך משאירים חורי אבטחה מהותיים ברשתות הארגוניות.
איומים מתקדמים ממשיכים להתחדש ולעשות שימוש מתוחכם ב- exploits כדי לעקוף את תוכנות אבטחת המידע המסורתיות. גניבת מידע, ריגול קיברנטי, חבלה במערכות ובמידע הם רק חלק מהתרחישים המתקיימים כיום בהתקפות מסוגים שונים.

אודות InnoCom
חברת InnoCom הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. חברת InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.