חברת HP הכריזה על הרחבה של סל פתרונות מניעת פריצות מהדור הבא NGIPS – Next-Generation Intrusion Prevention System ממשפחת מוצרי TippingPoint, באמצעות מוצרים חדשים המזרזים את הגילוי, הזיהוי וההפחתה של איומי אבטחה וסייבר ברשתhp16413
רשתות אבטחה מסורתיות אינן יעילות מספיק בטיפול באיומי סייבר ובחסימת התקפות. ארגונים כיום נדרשים לכיסוי אבטחה שלם, ממרכז הנתונים ועד לסניפים קטנים, תוך שמירה על ביצועי רשת אופטימאליים.

המוצרים החדשים: HP S7500NX, HP6200NX, HP2600NX מאפשרים העברת נתונים במהירויות של 20 , 10 ו-3 גיגה ביט לשנייה (Gbps) בהתאמה. ה-S7500NX, אשר מספק מהירות של 20Gbps הינו אחד מהמוצרים עם היכולות והביצועים הגבוהים ביותר בתעשייה כיום.

הפתרונות החדשים יאפשרו לאנשי אבטחת המידע בארגון לאתר איומים במהירות ובדייקנות, מבלי להאט את תעבורת הרשת. הם גם יספקו ללקוחות את הגמישות הנדרשת בהתאמה אישית של ממשקי ההפעלה, על מנת להבטיח המשכיות עסקית גם במקרה של כשל חומרה.

"הצמיחה המטאורית ביישומי ענן וביישומים ניידים יצרה לחץ על אנשי אבטחת המידע והתשתיות לספק את הרשתות המהירות ביותר תוך שמירה וחיזוק מערך אבטחת מידע יעיל", אמר אייל דאלי, מנהל תחום אבטחת מידע אזורי ב- HP. "מוצרי TippingPoint של HP ממשיכים לספק פתרונות חדשניים לאבטחת הרשת המתאימים לאיומים המודרניים, מבלי להוסיף מורכבות למערך התפעול וללא הוספת עלויות בתחום מרכזי הנתונים".

המוצרים של HP TippingPoint נהנים ממחקרים מובילים וחדשנים המתבצעים על ידי קבוצת המחקר HP Security Research ועל ידי Zero Day Initiative וזאת על מנת להבטיח כי כל פגיעויות האבטחה מזוהות מיידית, ממופות ונחסמות.