חברת F5 Networks תרכוש את חברת האבטחה הישראלית VeraSafe, ספקית פתרונות להונאות ותוכנות זדוניות באינטרנט. סכום הרכישה לא נמסר לפרסוםf5
ורסייף הוקמה ב-2009 על-ידי המנכ"ל אייל גרונר, בועז זילבר ועידן אמיר. לחברה כ-30 לקוחות ברחבי העולם והיא גייסה 8 מיליון דולר מוקדם יותר השנה על פי שווי של 30 מיליון דולר. ורסייף מפתחת פתרונות אבטחה שאינם מצריכים התקנה במכשירי הקצה. החברה מתמקדת במכשירים אלה מתוך הנחה שהמחשבים והסמארטפונים הנמצאים בידי העובדים מהווים את נקודות הפריצה המרכזיות למערכות הגלובליות של ארגונים גדולים.

המוצר עצמו פותח עד 2011 ובשנה שעברה החל מכירת הרישיונות. החברה מעסיקה כיום כ-50 איש, כ-10 מהם בארה"ב.

קרל טריבס, סמנכ"ל טכנולוגיה ב-F5, אמר כי "הרכישה תומכת בחזון של F5 ובמחויבות שלנו לספר ללקוחותינו גישה בטוחה למידע ותוכנות מכל מיקום ומכל מכשיר. תוכנות רשת נמצאות תחת מתקפות הולכות וגוברות, שיכולות להוביל לגניבה של קניין רוחני, כסף, מידע רגיש וזהויות. ורסייף מספקת הגנה מקיפה ובזמן אמת לכל משתמש, מכשיר ודפדפן".

לדברי מנכ"ל ורסייף אייל גרונר, "עסקים עם פעולות רשת רגישות זקוקים ליועץ שניתן לבטוח בו בענייני ביטחון, וכזה שמבין לעומק פשעי סייבר".

אודות F5
חברת F5 הינה מובילה עולמית בתחום Application Delivery Networking (שיפור ביצועי היישומים ברשתות). במשך שנות קיומה מספקת F5 פתרונות המאפשרים ליישומים בארגון להיות מאובטחים, מהירים ונגישים לכל. חברת F5 מסייעת לארגונים לענות על הדרישות ולאמץ את ההזדמנויות המגיעות מהצמיחה הבלתי-פוסקת בתחום תעבורת הטלקום, הנתונים והווידיאו, בעבודה מכל מקום וביישומים – הן ב-Data Center הארגוני והן בענן. הארגונים הגדולים בעולם, ספקי השירותים, ממשלות ועוד סומכים על פתרונות F5 להעברה ואבטחה של היישומים והשירותים שלהם, תוך שמירה על חיבוריות בין העובדים.
חברת F5 נמצאת ב"ריבוע הקסם" של גרטנר בתחום Application Delivery Products, ומדורגת כמובילת תחום זה.

הנהלת החברה ממוקמת בסיאטל ולה סניפים ברחבי העולם. סניף F5 ישראל בתל אביב מונה כ-150 עובדים. משרד זה מהווה מוקד פיתוח עבור מספר מוצרים של החברה.
לאתר החברה ולמידע נוסף: www.f5.com