חברת ASUS, קונצרן המחשבים ומובילה עולמית בעידן הדיגיטלי, הציגה את ה- PadFone 2, שילוב בין טלפון חכם ובין מחשב לוח (טאבלט) מבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד, מבית GooglePadFone2 1 כל זאת בעיצוב דק יותר וקל יותר משאר מחשבי הלוח והסמארטפונים הקיימים כיום, מבלי להתפשר על איכות הביצועים ועל אורך חיי הסוללה.

ל- PadFoneTM 2 מפרט טכני עשיר, המאפשר חווית משתמש גמישה וניידת במיוחד. הטלפון החכם מצויד במסך מגע בגודל 4.7", מעבד ארבע ליבות מתקדם 1.5 GHz Qualcomm® Snapdragon™ S4 quad-core, מצלמת 13mp איכותית, אפשרות צילום בוידאו באיכות HD וחיי סוללה ארוכים במיוחד, המאפשרים עד 16 שעות דיבור ו- 13 שעות גלישה אלחוטית, כל זאת בעיצוב דק במיוחד ובמשקל נוצה: 135 גר' בלבד ל- PadFone 2 ו- 514 גר' בלבד ל- Pad. תחנת העגינה, אשר הופכת את המכשיר לטאבלט בגודל 10.1", בעזרת חיבור קל ופשוט, מאריכה את חיי הסוללה של ה- PadFoneTM 2 ומאפשרת עד 36 שעות של עבודה רציפה. ל- PadFoneTM 2 מסך חזק ועמיד במיוחד מפני שריטות ושברים בזכות זכוכית Corning® Fit Glass . כמיטב המסורת של ASUS מאפשר גם ה- PadFoneTM 2 הנאה מחוויית מולטימדיה מתקדמת בזכות שימוש בטכנולוגיית הסאונדASUS SonicMaster ובטכנולוגיית עיבוד הסאונד Waves, זוכת פרס הגראמי הטכנולוגי. בנוסף, הודות לטכנולוגיית ה- Full HD Super IPS+ מספק ה- PadFoneTM 2, תצוגה איכותית ומדויקת, בכל תנאי מזג אויר, בפנים או בחוץ.

חווית השימוש ב- PadFoneTM 2 מאפשרת שיתוף קל ונוח של מידע ונתונים, הן בין שני המכשירים והן עם משתמשים אחרים, בנפח זיכרון של עד 64GB ו- 50GB במערכת ASUS WebStorage חינם לשנתיים. עוד מצויד ה- PadFoneTM 2 בגרסה החדשה ביותר של אפליקציית ה- SuperNote המאפשרת המרה מהירה של כתב יד במגוון שפות לטקסט בר עריכה, באפליקציה יש גם כלי תרגום המאפשר תרגום של כל מילה, משפט במייל, עמוד אינטרנט או אפליקציה.PadFone2 2

את ה- PadFoneTM 2 ניתן להשיג ברשתות הנבחרות בישראל, עם אחריות בינלאומית לשנה, הכוללת שירות איסוף והחזרה מבית הלקוח. מחיר לצרכן (כולל מע"מ): PadFone 2 32 GB החל מ- 3,090 שקל, PadFone 2 32GB כולל טאבלט החל מ- 4,390 שקל, PadFone 2 64GB החל מ- 3,390 שקל, PadFone 2 64GB כולל טאבלט החל מ- 4,690 שקל.

לכל סרטוני המוצר: http://www.youtube.com/playlist?list=PLFDF5E656E76BA892

חברת ASUS היא יצרנית המחשבים הניידים השלישית בגודלה בעולם ויצרנית לוחות האם הנמכרים ביותר בעולם. החברה מייצרת מגוון מוצרים רחב, החל מלוחות אם, כרטיסים גרפיים, מחשבים ניידים, מחשבי לוח (טאבלטים), מחשבים אישיים, שרתים, פתרונות מולטימדיה אלחוטיים, התקני רשת וטלפוניים ניידים. הכל תוך הקפדה על שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, עיצוב מרהיב ומתן מענה לצרכים הדיגיטליים של המשתמשים בעידן הטכנולוגי. חברת ASUS ידועה כמי שהובילה מהפכה בתחום המחשבים המיני ניידים עם סדרת מוצרי ה- Eee PCTM עטורת השבחים. כחברה המונעת מחתירה מתמדת לחדשנות טכנולוגית ומחויבות לאיכות, זכתה ASUS מ- 3,886 פרסים שונים בשנת 2011. החברה מעסיקה צוות גלובלי של יותר מ- 11,000 עובדים ברחבי העולם וצוות מו"פ של 3,100 מהנדסים. היקף פעילותה הכספי של החברה לשנת 2011 מוערך בכ- 11.9 מיליארד דולר.