חברת HP הכריזה על HP SlateBook X2, טאבלט משולב מקלדת ניתקת, המציע פונקציונליות מלאה של מחשב נייד עם ניידות של טאבלט. המחשב הרב תכליתי, המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואידhp10613 משלב את עצמה עם ניידות, ומעניק ללקוחות את הגמישות ליצור, לצרוך ולשתף תוכן במקומות רבים יותר. פורטפוליו ניידי הדור הבא של HP נועד לאפשר למשתמשים להתחבר עם המידע שלהם על מכשירים שיתאימו בקלות לצרכים שלהם.

SlateBook X2 הינו הטאבלט אנדרואיד ההיברידי הראשון שרץ על המעבד החזק NVIDIA Tegra 4, אשר מעניק למשתמשים ביצועים חזקים משולבים עם אורך חיי סוללה ארוכים אשר יחד תומכים במשחקים מתקדמים, גלישה מהירה יותר, הצגת וידאו חלקה בחדות גבוהה (HD), וכן גישה לאפליקציית TegraZone 2.

SlateBook X2 מצטרף אל ה- Envy X2 עטור הפרסים כחלק מפורטפוליו הניידים ההיברידיים של HP. כמו כן, הוא מצטרף אל ה-Slate 7 כחלק מדחיפתה של HP להציע גישה לחווית השימוש של Google, וכן כדי לספק גישה למגוון מערכות הפעלה.

HP SlateBook X2 מאפשר למשתמשים לעבור בקלות מבידור לעבודה על ידי שילוב הניידות של טאבלט יחד עם הפרודוקטיביות של מחשב נייד. כל זאת במארז אלגנטי, קל משקל המשתמש במערכת ההפעלה אנדרואיד הפופולארית. עם עיצוב מתקדם המשלב ציר מגנטי נוח לתפעול ושתי סוללות, בגוף המקלדת ובמסך, משתמשים יכולים לעבור בקלות ממצב מחשב נייד למצב טאבלט ובחזרה, אפילו תוך כדי תנועה.

בכדי להבטיח שמשתמשים לא יאלצו לוותר על פונקציונאליות תמורת ניידות, ה-SlateBook X2 כולל את גרסת ג'לי בין 4.2 של מערכת אנדרואיד ומספק את החוויה של גוגל עם שירותים כמו Google Now, Gmail, Youtube, Google Drive, Hangouts, וכן גישה לחנות האפליקציות של גוגל Play.

מסך מגע FHD בגודל 10.1 אינצ' מציג תמונות חדות וצבעים מדויקים תוך הפחתת החזר אור. ה-SlateBook X2 כולל גם 32 ג'יגה בייט של אחסון וטכנולוגיית אודיו DTS Sound+. תכונת ההדפסה הייחודית של HP מאפשרת למשתמשים להדפיס ישירות מתוך רוב האפליקציות. HP מציידת את המחשבים החדשים שלה עם חבילת פתרונות ושירותים בלעדיים המספקים כלי תמיכה ומשאבים המסייעים ללקוחות לנצל את מלוא היתרונות שיש לחברה להציע. לקוחות יוכלו לשדרג את אחריות המוצר הסטנדרטית ולרכוש את HP Care Pack לתיקונים והחלפות ללא עלות.