חברת HP משיקה סל חדש של מחשבים ניידים מעוצבים שמגדירים מחדש את תחום המחשוב הנייד למגזר העיסקי-ארגוני. הם כוללים בין היתר מחשבי אולטרה בוק מאובטחיםhp71113
עסקים נמצאים כיום בשיאם של שינויים בסביבת העבודה בעת שהעובדים דורשים מכשירים ניידים מעוצבים ומנהלי ה-IT לעומתם דורשים שטכנולוגיות הארגון יהיו מאובטחות וניתנות לניהול. על רקע זה תכננה HP סדרות חדשות של מחשבי EliteBook ו-ProBook ניידים שמתאפיינים בניידות, עמידות ואבטחה ברמה גבוהה, המשולבים עם עיצוב דק יותר באופן משמעותי.

סדרת EliteBook 800 דקה יותר בכ-40% וקלה יותר ב-28% בהשוואה לדורות קודמים, אך מציעה יחד עם זאת תכונות קריטיות לארגונים שמאפשרות להם להציע את חוויית האולטרה בוק לכל עובד במשרד. המחשבים תוכננו לעובדים שמרבים בנסיעות, עם אופציה לסוללה שמאפשרת משך עבודה של 33 שעות ושרידות של מחשב עסקי מוקשח (תאימות לתקן MIL-STD 810G).

פונקצית HP Sure Start, ששולבה בסדרת HP ElitBook 800, פותחה בשיתוף פעולה עם HP Labs (זרוע המחקר המרכזית של HP) והיא ייחודית ל-HP BIOSphere. טכנולוגיה זו, המבוססת חומרה, משקמת באופן אוטומאטי מערכות שקרסו עקב מתקפה על ה-BIOS באופן שמאפשר למשתמשים להמשיך בעבודה ולצמצם משכי הזמן של השבתות. המערכת משקמת את החלק הפגום ב-BIOS תוך 30 שניות !

סדרת HP ProBook 600 מתאפיינת במארז קשיח אך בעל עיצוב חדשני, עם מגוון רחב של טכנולוגיות עסקיות, לרבות מסכי HD וחלופות מגוונות לקישוריות.

סדרת HP ProBook 400 תוכננה בהתאמה לצרכים ולתקציבים של מגזר החינוך ועסקים קטנים-בינוניים יותר. המחשבים מתאפיינים בשרידות גבוהה, עיצוב מתקדם וביצועים מהירים באמצעות מעבדי הדור הרביעי של אינטל (i3/i5/i7)

מחשב HP Spectre x2 Pro מצויד במעבדי i3/i5 של אינטל ומציע את הנוחות של מחשב טבלט באמצעות מסך מגע מתנתק, עם ציר מכני עמיד.

'חליפת האבטחה' HP Security Jacket מוסיפה פונקציונאליות קריטית ל-HP ElitPad, הטבלטים המסחריים של HP מבוססי Windows 8. היא מציעה שירותי אימות זיהוי (אותנטיקציה) שמבטיחים כניסה מאובטחת לרשתות הארגוניות למקצוענים ניידים בשטח. הפתרון כולל קורא חכם של כרטיסים, תאימות לפתרונות הצפנה מגוונים ואופציה לקורא טביעות אצבע. כן כוללת החבילה כניסת USB 3.0 וכניסת HDMI.

ולבסוף, HP מכריזה על HP Mobile Connect, שירות בינלאומי המוצע ללקוחות באירופה. הוא מציע שירותי פס רחב (בתשלום מראש) למשתמשים ניידים שיכולים להתחבר לרשת באמצעות דגמים נבחרים של מחשבי HP ProBook, HP EliteBook וכן HP ElitePad 900.

זמינות בישראל
סדרת ה- HP Elitebook 800 זמינה החל מתחילת אוקטובר 2013
סדרת ה-HP Probook 600 תהיה זמינה בישראל החל מאמצע נובמבר 2013
סדרת ה-HP Probook 400 זמינה באופן מלא בישראל