חברת yes השיקה שלושה מהלכים טכנולוגיים מתקדמים  - כל אחד מהם בפני עצמו הינו אחד מהשירותים הראשונים בעולם ומושק לראשונה בישראלyes29713 ומהווה את חוד החנית של טכנולוגיית חוויית הצפייה האפשרית כיום בעולם

מולטירום – MultiRoom
שירות חדשני המאפשר ללקוחות לצפות בהקלטות מכל ממיר בבית, ואף להמשיך צפייה בהקלטה בין הממירים.
לקוחות השירות, בעלי ממיר מקליט HD מסוג yesMaxTotal, ולפחות ממיר HD נוסף, יכולים לצפות בכל ההקלטות מהממיר המקליט- בכל אחד ממירי הHD הנוספים. באותו הזמן, ניתן יהיה גם לצפות בממיר המקליט בכל התכנים הנמצאים עליו או בכל אחד מהערוצים, ובמקביל, לצפות בכל תוכן אחר המוקלט על הממיר. יתר על כן, ניתן יהיה להפסיק את הצפייה באמצעות ממיר אחד, ולהמשיך מאותה הנקודה בחדר השני.

ממשק משתמש חדשני
גרסה חדשה לממירי ה HD של החברה לממשק המשתמש, הלוקח השראה מעולמות מכשירי ה Smartphone והטאבלטים, ומיישמם באופן אופטימלי לטובת ממשק טלוויזיוני נוח ומרשים.
רכיבי הממשק מתבססים על תפיסת:
• וידאו במסך מלא
• תפריטים חצי שקופים- על גבי הווידאו
• הצגת תכנים שאופן ויזואלי- ניווט באמצעות התמונות של תכני ה VOD
• תפריטים בממשק אופקי ודינאמי

שירות המלצות VOD אישיות – MyTV 
מערכת המלצות מתקדמת הלומדת את שימושי והעדפות התוכן של המשתמש, ומציעה לו המלצות תוכן מהVOD המבוססות על טעמו האישי ובהתאם לדפוסי הצפייה שלו.
המערכת משתמשת בטכנולוגיית מנוע ההמלצות של חברת Viaccess-Orca (בבעלותFrance Telecom) המשלבת מספר אלגוריתמים מתקדמים של ניתוח העדפות ליצירת המלצות אישיות מיטביות לכל צופה.

לטובת השקת השירותים החדשניים בחרה yes בספקי הטכנולוגיה המובילים בעולם בכל אחד מתחומי הפעילות המדוברים. בין השותפים בפיתוח: חברת NDS (בבעלות Cisco) שפיתחה עבור yes את ממשק המשתמש ומערכות ההפעלה של ממשקי המשתמש החדש ומוצר המולטירום; סטודיו העיצוב NDS Design Studio מצרפת שפיתח את ממשקי המשתמש של חברות ZON (פורטוגל), UPC (הולנד), SFR (צרפת) וזכה על עיצובים אלו בפרסים בינלאומיים רבים.

השירותים המתקדמים, הMultiRoom וה-Streamer יינתנו בחינם לכל לקוחות ה VOD. ללקוחות שאין ברשותם VOD , חבילת השירותים החדשה שתכלול גם את הStreamer, ה-MultiRoom ושירותי ה- VOD, תעלה 14.90 שקל לחודש (מחיר ה -VOD כיום).

רון אילון, מנכ"ל yes, מסר: "פעם אחר פעם, yes מוכיחה כי היא מובילה את חוויית הצפייה בישראל, ומציבה רף עליון לשידורי הטלוויזיה. שירות ה-MultiRoom, בשילוב עם ממשק משתמש חדשני והמעבר לשידורי טלוויזיה פרסונאלית, שם את ישראל בקדמת הטכנולוגיה של הטלוויזיה הרב ערוצית, שהיא מהראשונה בעולם להוביל שירותים מתקדמים אלה."

איציק אליקים, סמנכ"ל ההנדסה של yes הוסיף: "לאחר פיתוח שארך כשנתיים, אנחנו גאים להטמיע את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לטובת חוויית צפייה עשירה, ששמה אותנו בחוד החנית של תעשיית הטלוויזיה העולמית."

גלי ניר, סמנכ"ל השיווק של yes אמרה: "במהלך המשולש הזה, yes היתה קשובה לקול הלקוחות, ולאחר שזיהינו כי מדובר בצורך אמיתי מובהק העולה באופן בולט במחקרים ובקבוצות המיקוד, לקחנו על עצמנו את ההזדמנות להיות הראשונים שנותנים מענה לצורך היומיומי של כולנו- הצפייה בטלוויזיה בבית, תוך שאנו מאפשרים צפייה בתכנים מוקלטים מכל החדרים, זאת תוך שימוש בממשק משתמש חדשני, אסתטי ופרסונאלי."

הזמנת הקלטה מתוך פרומו 

שירות נוסף אותו משיקה Yes בימים אלה הוא חברת yes הוא הזמנת הקלטה ישירות מתוך הפרומו. השירות מאפשר להזמין הקלטה או צפייה בסרטים, סדרות ותוכניות ישירות מתוך פרומו המשודר בערוצים השונים וזאת ללא צורך בחיפוש התוכן או בכניסה ללוח השידורים. הפעולה הפשוטה מבוצעת על ידי לחיצה על הכפתור הירוק בשלט, לאחר מכן ייפתח בצורה אוטומטית מסך המאפשר ביצוע הזמנה/הקלטה.

בקבוצות מיקוד ובמחקרים שערכה החברה, עלה צורך מהלקוחות לבצע תהליך הזמנת הקלטה נוח וידידותי. בעולם בו היצע התוכן גדול, מעניקה yes ללקוחותיה כלים המאפשרים לנהל, להזמין ולהקליט ישירות מהמקום בו הם נחשפים לראשונה לתוכן- הפרומו. שירות זה עונה בצורה מלאה לצורך של הלקוחות המעוניינים להזמין הקלטה/צפייה של תוכן ללא כניסה וחיפוש בלוח השידורים.

בתחילת החודש השיקה yes את שירות yes MultiRoom המאפשר לצפות בהקלטות מכל חדר בבית ואף להמשיך צפייה בהקלטה בין החדרים, גם שירות זה פותח בחברה על בסיס ניתוח צורך שעלה מלקוחות החברה. לשירות הצטרפו עד כה עשרות אלפי לקוחות.

הטכנולוגיה מאחורי השירות: השירות מבוסס על אפליקציה לוויינית אינטראקטיבית שפותחה על ידי אגף ההנדסה של חברת yes. האפליקציה נמצאת על ממירי yesMaxTotal וממירי yesMax. בעת צפייה בפרומו, האפליקציה מזהה את התוכנית בלוח השידורים ופותחת ללקוח (על פי דרישתו בלבד) את מסך הזמנת ההקלטה. פיתוח האפליקציה ארך כמספר חודשים בהשקעה של כמיליון שקל.